معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد:
ارائه بیش از پنجاه هزار خدمات بهداشتی در مراکز خدمات جامع سلامت به نوجوانان این شهرستان

6 آبان 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیش از پنجاه هزار خدمات بهداشتی در مراکز خدمات جامع سلامت به نوجوانان این شهرستان ارائه‌شده است.

محمدحسین دریسی افزود: از ابتدای طرح تحول نظام سلامت تاکنون برای بیش از پنجاه هزار نفر از نوجوانان این شهرستان پرونده الکترونیک تشکیل‌شده که تحت مراقبت مستقیم قرارگرفته و از خدمات بهداشتی درمانی استفاده کرده‌اند.
وی اظهار داشت: این مراقبت‌ها شامل مراقبت ازنظر تن‌سنجی و تعیین وضعیت توده بدنی، ارزیابی ازنظر خطر ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر مانند فشارخون، هپاتیت، بیماری‌های ریوی و قلبی، مراقبت ازنظر سلامت اجتماعی و مراقبت از دهان و دندان بوده که توسط مراقبین در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت ارائه‌شده است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: همچنین برای این گروه سنی ویژه که به لحاظ جسمی، روحی و روانی در دوران مهمی از زندگی خود قرار داشته و عوامل خطر زیادی آن‌ها را تهدید می‌کند مشاوره‌های سلامت روان و تغذیه نیز ارائه‌شده است.
وی افزود: از تمام خانواده‌ها می‌خواهیم نوجوانان خود را که تاکنون از این خدمات استفاده نکرده‌اند جهت بهره‌مند شدن از تمامی خدمات بهداشتی درمانی ارائه‌شده به مراکز خدمات جامع سلامت به این مراکز بیاورند.


انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >