رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت مدیون ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنان است

12 آبان 1397
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت مدیون فداکاری مردان چون شهید رهنمون و شهدای دانشجو، دانشگاهی، مردمی و خانواده‌های آنان است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دشتی در نشست هماهنگی کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: امروزه وظیفه ما یادآوری و آگاه‌سازی نسل جدیدی است که جنگ را درک نکرده‌اند.
حجت الاسلام دشتی خاطر نشان کرد: امروز استکبار جهانی به سردمداری آمریکا به دنبال این است که ذهن‌های نسل جدید را در اختیار بگیرد.
وی با اشاره به سیاست‌های همیشگی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: شیوه و روش دشمن از صدر اسلام تاکنون تفاوتی نکرده است این ما هستیم که باید هوشیار باشیم، چرا که دشمن می‌خواهد تفکر غلط را در ملت نهادینه کند و مردم را از مسیر حق دور سازد.
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: میزبانی از کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افتخاری است که نصیب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شده است و باید با اجرای شایسته برنامه‌های مدون شده قدر‌دان این افتخار بزرگ باشیم.
حجت الاسلام دشتی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله ضرورت‌هایی است که می‌توان با تدارک محتوای مناسب و نوآوری در کنگره شهدای وزارت بهداشت به آن پرداخت.
کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/م.پ-1025
با کلیک بر روی لینک‌های زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش و تلگرام دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation
t.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     کنگره.شهدا     دفتر.نهاد     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >