رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
در نیمه نخست امسال، ۷۴ روستا از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره‌مند شده‌اند

15 آبان 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در ۶ ماهه نخست امسال، بیش از ۷۴ روستای کمتر برخوردار از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویشدوست اظهار داشت: کلینیک سیار دندانپزشکی شهرستان دشتستان، باهدف ارایه خدمات رایگان دندانپزشکی در مناطق کم برخوردار مستقر می‌شود و خدماتی، شامل پر کردن دندان، کشیدن، ترمیم و فیشور سیلنت، را به‌صورت رایگان ارایه می‌دهد.
وی افزود: خدمت‌رسانی در این کلینیک سیار به‌صورت روزانه و طبق برنامه‌ریزی در روستاهای کمتر برخوردار تحت پوشش مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری انجام می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از گروه هدف (کودکان زیر ۱۴ سال، زنان باردار و شیرده) در این ۷۴ روستا از خدمات کلینیک سیار بهره‌مند شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی که توسط مرکز سلامت دهان و دندان شهرستان دشتستان انجام‌شده است، انتظار داریم تا پایان سال تمامی روستاهای کم برخوردار از خدمات دندانپزشکی کلینیک سیار بهره‌مند شوند.
گفتنی است، شهرستان دشتستان دارای دو مرکز سلامت دهان و دندان در شهر برازجان و تنگ ارم می‌باشد که مرکز دهان و دندان شهر برازجان در هفته دولت سال ۹۶ افتتاح و به بهره‌برداری رسیده و مرکز سلامت دهان و دندان تنگ ارم نیز بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیک داشته که در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/ س.غ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   15 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >