در شهرستان تنگستان صورت گرفت:
برگزاری جلسه آموزشی سامانه یکپارچه بهداشت ویژه مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان استان بوشهر

26 آبان 1397
جلسه آموزشی سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) ویژه روسا، سرپرستان و مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان استان بوشهر به میزبانی شهرستان تنگستان برگزار شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جلسه گفت: تسلط مدیران حوزه‌های مختلف بهداشتی به ارائه خدمات نوین در این حوزه و آگاهی کامل نسبت به فرآیندها، دستورالعمل‌ها و ساختارهای سامانه سیب لازم و ضروری است.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان افزود: مدیران بهداشتی می‌بایست با توجه به امکانات مفید سامانه سیب و نقش آن در مدیریت خدمات ارائه‌شده در حوزه بهداشت استان، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ارتقاء شاخص‌ها و اجرای بهتر برنامه‌ها را در اولویت قرار دهند.
دکتر خواجه‌ئیان با اشاره به دریافت اطلاعات دقیق مدیران از حوزه تحت پوشش خود در سامانه یکپارچه بهداشت تصریح کرد: برگزاری این کارگاه‌ها و جلسات آموزشی به میزبانی شهرستان‌ها زمینه‌ساز ارتقاء همه مدیران حوزه بهداشتی می‌شود.
خاطرنشان می‌شود این جلسه آموزشی با حضور روسا، سرپرستان، مدیران و معاونین شبکه‌های بهداشت و درمان استان در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان برگزار شد.

انتهای پیام/ ن.ا - 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
سیب     سامانه.یکپارچه.بهداشت     شبکه.های.بهداشت.درمان.شهرستانها     شهرستان.تنگستان     جلسه.آموزشی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان    
معاون.بهداشتی.دانشگاه     علوم.پزشکی.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >