معاون پرستاری وزیر بهداشت:
۲۲ کمک پرستار استخدام بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان می‌شوند/ گزارش تصویری

29 آبان 1397
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: در روزهای آینده برای جذب ۲۲ نیروی کمک پرستار در قالب استخدامی و افزایش سهمیه نیروی طرحی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان پیگیری‌های وزارتخانه‌ای را دنبال خواهیم کرد.

دکتر مریم حضرتی در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با اعلام رضایت از خدمات ارائه‌شده به مردم در بیمارستان کنگان تصریح کرد: باید با تلاش بیشتر، کیفیت خوب خدمات ارائه‌شده را به جایگاه عالی خود برسانیم.
برنامه‌ریزی براي جذب نیروي گروه پرستاری تا افق 1404
معاون پرستاری وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: با كمك دولت و مجلس در حال برنامه‌ریزی برای جذب نیروی گروه پرستاری تا افق 1404 هستیم و جامعه پرستاری قدردان حمایت‌‌های وزیر محترم بهداشت است.
معاون پرستاری وزیر بهداشت در اولین روز از سفر دوروزه خود از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و بخش‌های آن بازدید و از بیماران بخش الحاقی این بیمارستان عیادت کرد.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز در حاشیه این دیدار گفت: در چند سال اخیر شاهد رشد و توسعه فضای فیزیکی بیمارستان کنگان بوده‌ایم.
دکتر حسن حیدری گفت: با اضافه شدن ساختمان بخش الحاقی، NICU و MRI تعداد تخت‌های بیمارستان امام خمینی (ره) از 96 تخت به 192 تخت افزایش یافت.
دکتر حیدری تصریح کرد: توسعه فضای فیزیکی نیازمند ارتقاء و افزایش نیروی انسانی است که امیدواریم با قول مساعد معاون محترم وزیر شاهد جذب نیروی پرستاری باشیم.
گفتنی است معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هیأت همراه در سفری دوروزه به استان بوشهر از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بازدید کرده و به بررسی وضعیت پرستاری استان بوشهر می‌پردازند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در سفر خود به استان بوشهر از مراکز درمانی استان بازدید و به بررسی وضعیت پرستاری استان پرداخت، همچنین دیدار با اعضای هیات رییسه دانشکده پرستاری، مدیران پرستاری، مترون‌ها، پرستاران و نیز بازدید از بیمارستان‌های تابعه و غیر تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دیگر برنامه‌های این سفر دو روزه است.
در این بازدید دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیر دفتر مرکزی نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی حمیده خاتون هلال بحر سرپرست دفتر پرستاری دانشگاه، دکتر شهناز پولادی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، حسین پوپ رییس هیأت مدیره نظام پرستاری بوشهر نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.مریم.حضرتی     بیماذستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   29 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >