بازدید معاون پرستاری وزارت بهداشت و درمان از بیمارستان تأمین اجتماعی شهرستان عسلویه

3 آذر 1397
معاون پرستاری وزارت بهداشت به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون عمرانی فرماندار شهرستان از بخش‌های مختلف بیمارستان تأمین اجتماعی نبی اکرم (ص) شهرستان عسلویه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه این بازدید گفت: دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزیر بهداشت طی بازدیدی که از بیمارستان نبی اکرم (ص) تأمین اجتماعی شهرستان عسلویه داشتند، بخش‌های مختلف بیمارستان به‌ویژه اورژانس و بخش بستری را موردبررسی قرار داده و از نزدیک در جریان کمبودها و محدودیت‌های فضای فیزیکی موجود قرار گرفت.
جاسم زارعی اضافه کرد: با توجه به بعد مسافت و نیاز مبرم مردم به یک بیمارستان استاندارد با بخش‌های ویژه می‌طلبد که طرح توسعه تنها بیمارستان موجود در شهرستان عسلویه و ارتقای آن به 96 تخت در اولویت قرار گیرد.
وی اظهار داشت: راه‌اندازی بخش دیالیز در بیمارستان نبی اکرم (ص) که یکی از مطالبات به‌حق مردم است که پیرو بازدید معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان نبی اکرم (ص) عسلویه وابسته به سازمان تأمین اجتماعی و تأکید ایشان بر لزوم راه‌اندازی هر چه سریع‌تر بخش دیالیز با توجه به نیاز بیماران این شهرستان، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیگیری‌های لازم را در این خصوص انجام داده است.
زارعی با تأکید بر مزایای اجرای تحول نظام سلامت گفت: عدالت ایجاب می‌کند که با توجه به جمعیت بیمه‌شده کارگری و خانواده‌های آنان که حدوداً 2 برابر جمعیت شهرستان است، بیمارستان تأمین اجتماعی با انعقاد قرارداد در راستای کاهش پرداختی از جیب افراد فاقد بیمه تأمین اجتماعی (کمتر از 25 هزار نفر) شهرستان را مانند بیمارستان‌های وزارت بهداشت طرح تحول نظام سلامت در درمان را اجرا نماید.
گفتنی است معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هیأت همراه در سفری دوروزه به استان بوشهر از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بازدید کرد و به بررسی وضعیت پرستاری استان بوشهر پرداخت.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در سفر خود به استان بوشهر از مراکز درمانی استان بازدید و به بررسی وضعیت پرستاری استان پرداخت، همچنین دیدار با اعضای هیات رییسه دانشکده پرستاری، مدیران پرستاری، مترون‌ها، پرستاران و نیز بازدید از بیمارستان‌های تابعه و غیر تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دیگر برنامه‌های این سفر دو روزه بود.
در بازدید از بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص) تأمین اجتماعی عسلویه دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رحمانی معاون عمرانی فرماندار شهرستان عسلویه، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حمیده خاتون هلال بحر سرپرست دفتر پرستاری دانشگاه، دکتر شهناز پولادی رییس دانشکده پرستاری و مامایی، حسین پوپ رییس هیأت مدیره نظام پرستاری و جاسم زارعی سرپرست شبکه بهداشت و درمان عسلویه نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ع.م- 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.مریم.حضرتی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   3 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >