فرماندار دیّر:
راه‌اندازی بیمارستان دستاورد بزرگ دولت تدبیر و امید در شهرستان دیّر است

30 آبان 1397
فرماندار دیّر گفت: ساخت و بهره‌برداری از بیمارستان دیّر دستاورد بزرگ دولت تدبیر و امید در این شهرستان است.

حمزه اعتماد در دیدار با معاون پرستاری وزیر بهداشت در بیمارستان امام هادی (ع) دیر با تقدیر از دکتر قاضی‌زاده هاشمی گفت: یکی از افرادی که برای راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر به جد پیگیر موضوع بود شخص وزیر بهداشت بود که به همین دلیل سه بار به شهرستان دیّر سفر کردند.
وی افزود: راه‌اندازی بیمارستان دیّر یکی از انتظارات به‌حق مردم این شهرستان و تنها شهرستان فاقد بیمارستان در استان بوشهر بود که با درایت و مساعدت ویژه وزیر بهداشت محقق شد.
فرماندار دیّر با اشاره به اقدامات انجام‌شده در حوزه سلامت گفت: در حوزه سلامت شهرستان دیّر اقدامات زیربنایی بسیار خوبی انجام‌شده است که طی ۱۰ سال گذشته بی‌نظیر است که از جمله می‌توان به احداث و راه‌اندازی بیمارستان ۵۶ نخت‌خوابی امام هادی (ع) دیر، مرکز خدمات جامع سلامت بردستان، خانه‌های بهداشت روستاهای جبرانی، شهنیا، مغدان، آبکش، سرمستان، لمبدان پایینی اشاره کرد.
وی اضافه کرد: ساختمان شبکه بهداشت و درمان، پایگاه اورژانس ۱۱۵ دیر، بردخون و آبدان و مرکز خدمات سلامت دهان و دندان دیر نیز از دیگر پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت است که در دولت تدبیر و امید احداث و به بهره‌برداری رسیده است.
اعتماد با تأکید بر رفع مشکلات بیمارستان امام هادی (ع) دیر گفت: پرداخت مطالبات پیمانکار در دستور کار قرار دارد و قطعاً تسریع در پرداخت آن بسیاری از مشکلات پیرامونی بیمارستان حل خواهد شد.
وی تصریح کرد: تجهیزات موردنیاز بخش‌های مختلف بیمارستان با مساعدت ویژه وزیر بهداشت و پیگیری‌های مستمر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خریداری و استقراریافته است که برای راه‌اندازی بخش‌های مختلف مشکل و کمبود تجهیزاتی وجود ندارد.
گفتنی است معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هیأت همراه در سفری دوروزه به استان بوشهر از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بازدید کرده و به بررسی وضعیت پرستاری استان بوشهر پرداخت.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در سفر خود به استان بوشهر از مراکز درمانی استان بازدید و به بررسی وضعیت پرستاری استان پرداخت، همچنین دیدار با اعضای هیأت رییسه دانشکده پرستاری، مدیران پرستاری، مترون‌ها، پرستاران و نیز بازدید از بیمارستان‌های تابعه و غیر تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دیگر برنامه‌های این سفر دو روزه بود.
در این بازدید دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر، حمیده خاتون هلال بحر سرپرست دفتر پرستاری دانشگاه، دکتر شهناز پولادی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، حسین پوپ رییس هیأت مدیره نظام پرستاری و سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معاون پرستاری وزیر بهداشت را همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/ ح ن ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.مریم.حضرتی     فرماندار     حمزه.اعتماد     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   30 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >