سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
آموزش مهارت‌های زندگی زمینه‌ساز کاهش آسیب‌های اجتماعی است

3 آذر 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه شهرستان عسلویه گفت: آموزش مهارت‌های زندگی، ارتقای توانمندی‌ها و آسیب زدایی ازجمله عوامل مؤثر در رشد روانی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

جاسم زارعی در همایش مهارت‌های زندگی سالم و اسلامی در شهرستان عسلویه گفت: گسترش فعالیت کانون‌های محله‌، تیم‌های اجتماع‌محور، سمن‌ها و اعضای خانه مشارکت مردمی در آموزش مهارت‌های زندگی ضروری است.
زارعی با اشاره به اهمیت آسیب‌های اجتماعی افزود: از دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و شرکت‌های مستقر در شهرستان عسلویه این انتظار می‎رود که با مشارکت در برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌ها جهت فرهنگ‌سازی و آموزش اجتماعی اقدام نمایند.
وی با ابراز قدردانی از حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت در برپایی این همایش خاطرنشان کرد: بهترین راه برای کاهش و ریشه‌کنی آسیب‌های اجتماعی تداوم این‌چنین فعالیت‌هایی در مراکز فرهنگی و مذهبی تابعه شهرستان، شهرداری‌ها و حمایت خیرین است.
همایش مهارت‌های زندگی سالم و اسلامی با تأکید بر آسیب‌های اجتماعی به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، معاونت فرهنگی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان و شهرداری‌های شهرستان عسلویه به مدت ۵ روز در شهرهای مختلف و تعدادی از روستاهای این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     آسیب‌های.اجتماعی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   3 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >