سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
با بالا رفتن سواد سلامت مردم می‌توان به ارتقاء سطح سلامت جامعه امیدوار بود

5 آذر 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: افزایش سواد سلامت گامي مهم در توسعه سلامت است و با بالا رفتن سواد سلامت مردم می‌توان به ارتقاء سطح سلامت جامعه امیدوار بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان مهندس عادل مقدس در جلسه معارفه سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت بوالخير گفت: سواد سلامت به فرد کمک خواهد کرد که با تجزیه‌وتحلیل و تصمیم‌گیری مناسب در رابطه با سلامتي، توانايي بیشتری را برای پیشگیری، حفظ و ارتقاء سطح سلامت خود به دست آورد.
وی با اشاره به خدمات متنوعی که در سطوح مختلف بهداشت و درمان ارائه می‌شود خاطرنشان کرد: شاهد مراجعه مردم به مراکز خصوصی برای دریافت بسیاری از خدمات هستیم درصورتی‌که بسیاری از همین خدمات باکیفیت بهتر و بالاتري در مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت به‌صورت رایگان ارائه می‌شود.
مهندس مقدس ارتقاء بسیاری از شاخص‌های بهداشتی در جامعه را، مرهون مجاهدت‌ها و سخت‌کوشی مجموعه بهداشت و درمان خواند و افزود: در گذر زمان با کنترل و حذف بسیاری از بیماری‌ها نقش بهداشت و درمان در ارتقاء سطح سلامت مردم بیش‌ازپیش نمایان و مشهود شده است.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: شاید نتوان عدالت در سلامت را از حیث وجود امکانات تأمین کرد اما اگر همه کارکنان با مسئولیت‌هایی که دارند وظایف خود را در راه خدمت به مردم به بهترین نحو و کیفیت انجام دهند ما در راستای رسیدن به عدالت در سلامت يک گام به جلو پیش رفته‌ايم.
لازم به ذکر است در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت بوالخير، ضمن تقدیر از زحمات اصغر ابراهیمی به‌عنوان سرپرست سابق مرکز خدمات جامع سلامت بوالخير، غلامحسین احمدی به‌جای ایشان به‌عنوان سرپرست این مرکز معرفی شدند.

انتهای پیام/‌ن.ا‌-‌3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معارفه     سواد.سلامت     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >