پرونده چندین فرد و مرکز درمانی به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد

13 آذر 1397
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پیرو مصوبات کمیته نظارت بر تعرفه‌ها و شکایات واصله سامانه ۱۹۰، پرونده دو پزشک به دلیل دریافت مبلغ غیرمتعارف به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

دکتر جعفر زارعی زاده در گفتگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: دو مرکز درمانی نیز به دلیل عدم رعایت تعرفه دولتی برابر بند "ز" تبصره ۱۷ و یک مرکز درمانی دیگر نیز به دلیل عدم رعایت تعرفه بیماران تصادفی جهت بررسی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: پرونده یک مامای متخلف نیز به دلیل مداخله در خدمات نازایی به دادستانی نظام پزشکی ارجاع داده شد.
سرپرست اداره نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: دریافت هرگونه وجه غیرمتعارف از بیماران مصداق بارز تخلف بوده و هم‌وطنان می‌توانند شکایات خود را از طریق سامانه ۱۹۰ ثبت کنند.
دکتر محمد ازمل افزود: در اسرع وقت به این شکایات رسیدگی و پس از بررسی در کمیسیون مربوط مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
سرپرست اداره نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نقش حاکمیتی و نظارتی دانشگاه علوم پزشکی اشاره و خاطرنشان کرد: از دستاوردهای طرح تحول کاهش پرداخت مستقیم از جیب بیماران از طریق ممانعت از پرداخت‌های غیرمتعارف تحت عنوان زیرمیزی و غیره می‌باشد که این دانشگاه تمام تلاش خود را برای صیانت از حقوق بیماران به کار خواهد بست.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تعزیرات     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     دکتر.محمد.ازمل        

تاریخ بروز رسانی:   13 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >