فرماندار شهرستان دشتستان؛
مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت شهرستان بیشتر شود

17 آذر 1397
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با توجه به وسعت و جمعیت این شهرستان انتظار داریم مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت شهرستان دشتستان بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ دکتر ارسلان زارع در حاشیه افتتاح ۱۰ تخت جدید دیالیز در بیمارستان ۱۷شهریور برازجان اظهار داشت: قطعاً سرمایه‌گذاری در بخش سلامت شهرستان علاوه بر توسعه زیرساخت‌ها که به نفع مردم است برای سرمایه‌گذاران نیز سوددهی خوبی داشته و امید است شاهد مشارکت بیشتر بخش خصوصی در توسعه حوزه سلامت شهرستان باشیم.
فرماندار دشتستان بیان داشت: یکی از خواسته‌های عمومی در حوزه سلامت دشتستان توسعه بخش دیالیز بوده و بسیار خوشحالیم که امروز باهمت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان دشتستان شاهد افتتاح دستگاه‌های جدید در بخش دیالیز هستیم.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی احداث بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اظهار داشت: پس از آتش‌سوزی این بیمارستان تعداد ۱۶۰ تخت بیمارستانی را از دست دادیم و بیشترین فشار نیز متوجه بیمارستان شهید گنجی شد که ضریب اشغال آن به‌شدت افزایش یافت.
دکتر زارع افزود: خوشبختانه پیشرفت فیزیکی بیمارستان ۱۷ شهریور مطلوب است و امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم در سریع‌ترین زمان ممکن شاهد افتتاح آن باشیم.
فرماندار دشتستان یادآور شد: مردم باید شیوه زندگی خود را اصلاح‌کرده و به ورزش و تغذیه سالم روی بیاورند و همه دستگاه‌ها نیز وظیفه‌دارند در این راستا فرهنگ‌سازی کرده تا شاهد کاهش بار بیماری‌ها در جامعه بخصوص بیماری‌های غیر واگیر باشیم.
انتهای پیام/ ۳۰۳۰/س.غ
 
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     بخش.دیالیز     فرماندار     دکتر.ارسلان.زارع     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   17 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >