فرماندار دشتستان؛
عملکرد مجموعه بهداشت و درمان دشتستان ستودنی و قابل‌تقدیر است

18 آذر 1397
فرماندار دشتستان گفت: پوشش حوزه سلامت در سطح شهرستان مطلوب بوده و عملکرد شبکه بهداشت و درمان و مجموعه عوامل حوزه سلامت شهرستان دشتستان ستودنی و قابل‌تقدیر است.

دکتر ارسلان زارع در حاشیه افتتاح دومین بخش آی سی یو بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: شعار امسال سازمان بهداشت جهانی، پوشش همگانی سلامت، برای همه و در همه‌جا است و باید همه عوامل حوزه سلامت در راه تحقق این شعار زیبا گام بردارند.
دکتر زارع افزود: خوشبختانه با تلاش‌های مجموعه عوامل حوزه سلامت شهرستان دشتستان، پوشش حوزه سلامت در سطح این شهرستان به شکلی صورت پذیرفته است که حتی دورافتاده‌ترین نقاط شهرستان نیز از خدمات حوزه سلامت بهره‌مند شده‌اند و این جای خوشحالی دارد.
وی ابراز داشت: باید از رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مجموعه همکاران وی نیز به خاطر اهتمام به حوزه سلامت دشتستان قدردانی نمایم که انصافاً حمایت‌های خوبی در راستای توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان داشته‌اند.
فرماندار دشتستان تصریح کرد: شهرستان دشتستان با دارا بودن بیشترین وسعت و بیش از ۲۵۳ هزار نفر جمعیت نیازمند توجه بیشتر در تمامی حوزه‌ها و خصوصاً حوزه سلامت است که امیدوارم با استمرار حمایت‌های مسئولان حوزه سلامت استان و کشور، شاهد افزایش خدمات‌رسانی به مردم باشیم.
انتهای پیام/س.غ- ۳۰۳۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     تقدیر     فرماندار     دکتر.ارسلان.زارع     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   18 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >