معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بسیاری از تجهیزات فاز دوم بیمارستان اهرم خریداری شده و آماده تحویل است

20 آذر 1397
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بسیاری از تجهیزات لازم و مورد نیاز برای تکمیل و راه‌اندازی فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم خریداری‌شده و آماده تحویل است.

پیگیری اخذ مجوز احداث ۴ خانه بهداشت در شهرستان تنگستان
دکتر بیژنی در حاشیه بازدید از پروژه تکمیل فاز بیمارستان اهرم اظهار داشت: با هماهنگی به‌عمل‌آمده توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در حال اخذ مجوز توسعه مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر، ساخت ۴ خانه بهداشت و ساخت پانسیون در شهرستان تنگستان هستیم.
فرمانداری آماده همکاری با حوزه سلامت شهرستان تنگستان است
فرماندار شهرستان تنگستان نیز در این بازدید گفت: با توجه به نیاز مبرم حوزه سلامت شهرستان تنگستان در زمینه احداث و توسعه پانسیون پزشکان و پیراپزشکان، فرمانداری این شهرستان آمادگی لازم برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را دارد.
مهندس عبدالحسین رفیعی پور افزود: به‌منظور ارائه خدمات درمانی مطلوب‌تر به همشهریان محترم فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) با سرعت مطلوبی در حال تکمیل است.
رفیعی پور خاطرنشان کرد: فرمانداری تنگستان آمادگی خود را برای انجام همکاری‌های لازم در احداث ساختمان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اعلام می‌دارد.
وی گفت: به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری کامل از ظرفیت‌های بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، توسعه و تکمیل بخش‌های این بیمارستان به شکلی متوازن وجود دارد.
فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: از دیگر نیازهای بیمارستان در بخش محوطه‌سازی و فضای سبز است که تلاش خواهیم کرد با ادامه روند توسعه‌ای بیمارستان این بخش از بیمارستان نیز ساماندهی شود.
بازدید از تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم با حضور فرماندار تنگستان، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون عمرانی فرمانداری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان و رییس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به‌منظور آگاهی از روند اجرای این پروژه صورت گرفت.
انتهای پیام/ ن.ا - ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیمارستان.امام.حسین.اهرم     معاون.توسعه.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     فاز.دوم     تجهیزات     راه.اندازی     اماده.تحویل    
دکتر.ایرج.بیژنی     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     فرماندار.تنگستان     عبدالحسین.رفیعی.پور    

تاریخ بروز رسانی:   20 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >