رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
عرضه مواد دخانی به‌ویژه قلیان در کافی‌شاپ‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی ممنوع است

24 آذر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در حاشیه بازدید از قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی این شهرستان گفت: عرضه دخانیات در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به لحاظ اینکه رابطه مستقیمی با سلامتی مردم دارد ممنوع بوده و برای احقاق حقوق مردم با هرگونه تخلفی در این زمینه برخورد جدی خواهد شد.

مهندس ماریا خویش دوست افزود: گشت مشترکی با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نماینده اتاق اصناف، اداره تعزیرات حکومتی و اتحادیه‌های مربوطه تشکیل و چندین شب از سفره‌خانه‌ها و کافی‌شاپ‌های شهرستان بازدید صورت گرفته است.
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: متأسفانه باوجود اعلام نظر صریح قانون، آیین‌نامه 13 مبنی بر ممنوعیت عرضه دخانیات، شاهد عرضه قلیان در تعدادی از سفره‌خانه‌ها و کافی‌شاپ‌ها در شهرستان هستیم.
سیده فاطمه حسینی افزود: در همین راستا از تعدادی از سفره‌خانه‌ها و کافی‌شاپ‌ها در سطح شهر برازجان بازدید به‌عمل‌آمده و به دو مرکز متخلف ضمن ارائه آموزش به متصدیان، اخطارهای لازم در این زمینه صورت گرفت.
وی خاطرنشان کرد: این طرح با جدیت در سطح شهرستان ادامه داشته و با هرگونه تخلفی در این زمینه به‌شدت برخورد خواهد شد، همچنین از شهروندان تقاضا می‌شود تا در صورت مشاهده عرضه مواد دخانی به‌ویژه قلیان در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مراتب را با تلفن 190 اعلام نمایند.
انتهای پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پلمپ     دخانیات     مهندس.مادیا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >