سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
حرکت مردم به سمت تأمین سلامت فردی و عمومي ضامن ارتقا سطح سلامت جامعه است

27 آذر 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: حرکت مردم به سمت تأمین سلامت فردی و عمومي ضامن ارتقا سطح سلامت جامعه است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان؛ مهندس عادل مقدس در جلسه هم‌اندیشی خانه مشارکت‌های مردمی تنگستان گفت: خانه مشارکت‌های مردمی به‌عنوان یک تشکل عام‌المنفعه می‌تواند به‌عنوان تسهیل‌گر، نقش مؤثری در دستيابي به‌سلامت جامعه در ابعاد مختلف ايفا کند.
وی بیان داشت: نقش سلامت در جوامع وقتی نمایان می‌شود که ابعاد وسیع تأثیرگذاری آن را بر روی مسائل اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشورها مشاهده می‌کنیم.
مهندس مقدس اظهار داشت: ما به‌عنوان متوليان حوزه سلامت نمی‌توانیم پاسخگوی تمامی نیازهاي سلامتي مردم باشیم زیرا سلامت افراد جامعه متأثر از عوامل گوناگوني است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: این موضوع وظیفه ما را در قبال پاسخگویی و تلاش در رفع نیازهای مردم کاهش نداده و تا به امروز نیز تلاش مجموعه بهداشت و درمان تنگستان در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر و مطلوب‌تر به مردم بوده است.
وی تأکید کرد: همکاری سایر سازمان‌ها و نهادها در آموزش مردم برای پیشبرد اهداف آموزش سلامت و پیشگیری از اختلال در سلامت افراد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و می‌توان در همین حوزه به نقش آموزش‌وپرورش در نهادینه کردن توجه به حوزه سلامت در دانش‌آموزان اشاره کرد.
مهندس مقدس افزود: آنچه به دنبال به دست آوردن و تحقق آن هستیم ارتقا سطح سلامت و احساس مسئولیت در برابر سلامت مردم و آگاه‌سازی مردم برای خود مراقبتی و خانواده مراقبتی است که نتیجه آن به مراقبت اجتماعی ختم خواهد شد.
جلسه هم‌اندیشی خانه مشارکت‌های مردمی با حضور نمایندگان ادارات، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط و باهدف ارائه راهکارها و تدوین برنامه‌های مداخله‌ای لازم برای گسترش آگاهی و افزایش سلامت فردی و اجتماعی مردم در شبکه بهداشت و درمان تنگستان برگزار شد.
انتهای پیام/ ن.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     خانه.مشارکت‌ها     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >