هم‌زمان با افتتاح دو بخش جدید؛
۱۰ پزشک متخصص به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اضافه شد

28 آذر 1397
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۱۰ پزشک متخصص هم‌زمان با افتتاح بخش‌های‌ عفونی و درمان سکته حاد مغزی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اضافه شد.

افتتاح بخش عفونی بیمارستان کنگان با ۱۰ تخت
دکتر جعفر زارعی زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بخش عفونی از بخش‌های جدید بیمارستان کنگان است که با ۱۰ تخت و جذب متخصص طب عفونی و گرم سیری به شهروندان خدمات درمانی ارائه خواهد داد.
افتتاح واحد درمان سکته حاد مغزی در بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره)
دکتر زارعی افزود: افتتاح واحد درمان سکته حاد مغزی در بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) نیز ازجمله بخش‌های موردنیاز در تکمیل قطب درمانی جنوب استان بود که امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مردم از حوزه سلامت افزایش یابد.
وی با اشاره به توجه ویژه به قطب درمانی جنوب استان بوشهر تصریح کرد: در سال‌های اخیر کارهای بسیار ارزشمندی به‌منظور ارتقا کیفی خدمات درمانی جنوب استان به مردم صورت گرفته است و این موضوع وظیفه ما را در حفظ، ارتقا و پشتیبانی از خدمات به مردم سنگین‌تر می‌کند.
همکاری بین بخشی راهکار رفع موانع و مشکلات درمانی جنوب استان بوشهر است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به کمبودها و موانع ارائه خدمات بهداشتی درمانی مطلوب گفت: در حوزه تأمین کارکنان، تجهیزات و امکانات موردنیاز انتظار می‌رود با همکاری بین بخشی میان استانداری، نماینده محترم مردم در مجلس، فرمانداری کنگان، شوراها و صنایع مستقر در منطقه نگاه ویژه‌ای به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ایجاد شود تا آن چیزی که شایسته مردم است را فراهم آوریم.
۴۰ پزشک متخصص در بیمارستان کنگان به ارائه خدمات درمانی به مردم می‌پردازند
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز در حاشیه این بازدید گفت: خوشبختانه در چارچوب طرح تحول نظام سلامت در سه سال گذشته تعداد پزشکان متخصص این بیمارستان به حدود ۴۰ نفر رسیده است که این مهم در نوع خود برای مردم منطقه بی‌نظیر است.
دکتر حسن حیدری با اشاره به خدمات درمانی متنوع در بیمارستان کنگان افزود: با اضافه شدن تخت‌های درمانی بر اساس تخت‌های مصوب وزارت به ظرفیت بیمارستان شاهد ارتقاء کیفیت خدمات درمانی به مردم بوده‌ایم اما نیازمندی‌های ما در افزایش منابع انسانی نیازمند نگاه ویژه وزارتخانه و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه در سفری یک‌روزه به کنگان بخش عفونی و درمان سکته حاد مغزی را افتتاح کرد.

انتهای پیام/ م.ص-۴۰۲۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >