کلینیک سیار دندان‌پزشکی به مناطق عشایری شهرستان دیر اعزام شد

3 دی 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: به‌منظور ارائه خدمات به عشایر کلینیک سیار دندانپزشکی به منطقه عشایری چاهکت شهرستان دیّر اعزام شد.

احمد آخوندی در حاشیه اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به منطقه عشایری چاهکت شهرستان دیّر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تحول سلامت تیم پزشکی و دندانپزشکی به منطقه عشایری چاهکت شهرستان دیّر اعزام شد.
وی افزود: این تیم پزشکی متشکل از پزشک عمومی، دندان‌پزشک، ماما، کارشناس روان‌شناسی، دستیار دندان‌پزشک، بهیار، تکنسین دارویی و اکیپ سیار دندانپزشکی است که با حضور در منطقه عشایری چاهکت به مدت یک روز به عشایر خدمات رایگان ارائه می‌دهند.
وی با اشاره به خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی گفت: راه‌اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی و اعزام آن به مناطق کم برخوردار یکی از اقدامات خوب وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت بود که باعث افزایش دسترسی و ارائه خدمات دندانپزشکی به جامعه عشایری و روستایی شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بابیان اینکه خدمت‌رسانی به جامعه عشایری یکی از اهداف حوزه سلامت است، تصریح کرد: اعزام تیم‌های پزشکی، دندانپزشکی، مامایی و بهداشتی و انجام ویزیت رایگان در مناطق عشایری و روستایی به‌طور مستمر و طبق برنامه تنظیمی انجام می‌شود و خوشبختانه رضایت‌مندی خوبی نیز به همراه داشته است.
آخوندی افزود: اجرای این برنامه‌ها تدبیر حسنه‌ای است که باعث افزایش امید در جامعه به‌ویژه مردم محروم منطقه می‌شود.
منطقه عشایری چاهکت با جمعیت ۹۰ نفر در بخش شمالی شهر آبدان و در دامنه کوه جاشک قرار دارد.
انتهای پیام/ ح.ن- ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >