به منظور ساماندهی، توسعه و نظارت بر رعایت بهداشت؛
کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست ویژه سفرهای نوروزی، برگزار شد

5 دی 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست ویژه سفرهای نوروزی به منظور ساماندهی، توسعه و نظارت بر رعایت بهداشت در مراکز عمومی، پذیرایی و اقامتی و همچنین مجتمع‌های بین راهی و نیز کنترل و نظارت بر صنوف مختلف تشکیل شد.

مهندس خلیل جوکار در حاشیه برگزاری این کمیته گفت: تشدید نظارت  بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، اقامتی و تفریحی، نظارت بر آب شرب مصرفی، افزایش ظرفیت در مراکز بهداشتی درمانی دولتی و بخش خصوصی، برگزاری مانور مشترک طرح سلامت نوروزی، استقرار پایگاه‌های امداد و نجات هلال‌احمر، تقویت پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در نقاط شهری و جاده‌ای ازجمله موضوعات موردبحث و مصوب در این جلسه است.
مهندس جوکار با اشاره به صیانت و حفظ سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی افزود: بدون تردید نظارت دقیق مسئولین با برنامه‌ریزی حساب‌شده منجر به ارائه خدمات بهتر در ایام تعطیلات نوروزی به مردم خواهد شد.
کارشناس مسئول  بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز با تشریح برنامه‌های طرح بسیج سلامت نوروزی گفت: از هم‌اکنون تدارکات و آموزش‌های لازم به منظور آمادگی کامل بازرسین و ناظرین بهداشت محیط  و تأمین استانداردهای بهداشتی فراهم‌شده است.
مهندس نوید اسماعیلی افزود: بر اساس مصوبه کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست سفرهای نوروزی تشدید بازرسی بهداشت محیطی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، مدارس اسکان مسافرین  و مکان‌های تفریحی و اقامتی در دستور کار قرار دارد.
کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست ویژه سفرهای نوروزی، با حضور سرپرست و معاون بهداشتی شبکه بهداشت ندرمان شهرستان، مسئولین و نمایندگان ادارات شهرستان کنگان در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.


انتهای پیام /م.س- ۳۰۷۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
سفرهای.نوروزی     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >