فرماندار شهرستان دیلم:
پارک‌های بدون دخانیات در شهرستان دیلم اجرا شود

5 دی 1397
فرماندار شهرستان دیلم گفت: مصوبه تعیین پارک‌های بدون دخانیات که از مصوبات کمیته پیشگیری از دخانیات بوده است در اولین فرصت اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، عبدالامیر قاسمی در سومین جلسه شورای سلامت شهرستان دیلم در سال ۹۷ افزود: سلامت مردم از مهمترین مقوله‌های مورد توجه شورا و کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان است.
وی تصریح کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار مؤثر خواهد بود.
فرماندار شهرستان دیلم گفت: از آنجایی که اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم می‌باشد، جهت تضمین سلامت روح و جسم افراد جامعه در این خصوص با عنوان سلامت و امنیت غذایی فعالیتهایی انجام می‌پذیرد که خوشبختانه در شهرستان دیلم این اقدامات مناسب بوده و باید بهتر شود
عبدالامیر قاسمی افزود: مصوبه تعیین پارک‌های بدون دخانیات که از مصوبات کمیته پیشگیری از دخانیات بوده است نیز اجرایی و تابلوهای پارک‌ها توسط شهرداری نصب شود.
وی بیان کرد: شهرداری دیلم بصورت فوری مبلغ یک میلیارد ریال را که از قبل مصوب شده است جهت استاندارد سازی کشتارگاه دیلم پرداخت نماید.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز عنوان کرد: هر جامعه‌ای که در عرصه سلامت گام‌های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی‌های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.
مهندس ایرج زنده بودی افزود: امروز تنها بخشی از سلامت مردم در دستان ما و مجموعه وزارت بهداشت است و عمده‌ترین بخش سلامت در دستان خود مردم و سازمانهای مردم نهاد می‌باشد.
وی گفت: با برنامه ریزی و سیاستگذاری صحیح واصولی می‌توان، از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی را به خطر می‌اندازند پیشگیری کرد.
در این نشست کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی به ارائه مطالب اموزشی و مشکلات بهداشتی سطح شهر پرداختند.
در ادامه از تلاش‌های سرکار خانم سروگل بازیاری مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی جوانه سبز بوشهر تقدیر شد.
سومین جلسه شورای سلامت شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیلم، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی جوانه سبز بوشهر و سایر اعضا تشکیل شد.


انتهای پیام/ م.ب-۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     فرماندار     عبدالامیر.قاسمی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >