معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ارتقای شاخص‌های سلامت مهم‌ترین هدف اجرای برنامه تحول نظام سلامت در مناطق کم برخوردار

5 دی 1397
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و ارتقای شاخص‌های سلامت، فراهم کردن دسترسی عادلانه همه مردم به خدمات سلامت از اهداف مهم ما در مناطق کم برخوردار می‌باشد.

دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان در بازدید از پروژه‌های مناطق بخش ارم، اظهار کرد: از اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت بیش‌ترین توجه ما به مناطق کم برخوردار و صعب‌العبور بوده است و با مستقر کردن تجهیزات پزشکی و درمانی و همچنین تأمین نیروی انسانی، سعی در ارتقای شاخص‌های بهداشتی داشته‌ایم.
وی افزود: با مستقر شدن بیمارستان خیریه نورآوران سلامت، خدمات درمانی خوبی به مردم مناطق بخش ارم و بوشکان ارائه می‌شود و همکاری مسئولین بخش ارم باعث می‌شود تا خدمات‌دهی به صورت مطلوب به مردم این مناطق ارائه شود.
دکتر خواجه ئیان همچنین تصریح کرد: همکاری بخشدار و مسئولین بخش ارم با دانشگاه علوم پزشکی در توسعه و پیشرفت زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی تأثیرگذار است و باعث ماندگاری پزشکان خانواده در این مناطق خواهد شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: مراکز و خانه‌های بهداشت بخش ارم و بوشکان از لحاظ داشتن نیروی بهداشتی در وضعیت مناسبی هستند و از سال گذشته تاکنون 6 بهورز جدید در این مناطق، مشغول به کارشده‌اند.
انتهای پیام/ س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
بازدید     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >