معاون بهداشتی وزیر بهداشت:
رتبه سوم استان بوشهر در رسیدگی به بهداشت دهان و دندان کودکان ۶ تا ۱۲ ساله

16 دی 1397
معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت استان بوشهر رتبه سوم کشور در رسیدگی به وضعیت دندان‌های کودکان ۶ تا ۱۲ ساله را دارد.

دکتر علیرضا رئیسی در حاشیه نشست هیأت امنای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس آمارها و پایش‌های صورت گرفته توسط وزارت بهداشت، روند رو به رشد وضعیت بهداشتی و ارائه خدمات باکیفیت موجب افزایش رضایتمندی مردم استان بوشهر شده است.
رتبه ششم استان بوشهر در جلب رضایتمندی مردم از دریافت خدمات بهداشتی
دکتر رئیسی افزود: با بررسی‌های به‌عمل‌آمده در حوزه جلب رضایتمندی مرم از دریافت خدمات بهداشتی استان بوشهر ششمین استان موفق در این زمینه است.
بیش از یک میلیون نفر از جمعیت استان بوشهر در سامانه سیب ثبت‌نام‌شده‌اند
وی با اشاره به پوشش همگانی سامانه یکپارچه سلامت در استان بوشهر افزود: بیش از یک میلیون نفر از جمعیت استان بوشهر در سامانه سیب ثبت‌نام‌شده‌اند که در نوع خود بی‌نظیر است.
دکتر رئیسی تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد از جمعیت ثبت‌شده در سامانه سیب حداقل یک‌بار ویزیت شده‌اند که تنوع ویزیت ارائه‌شده به آنان با ۱۲ خدمت بهداشتی مختلف صورت گرفته است.
کاهش مرگ‌ومیر کودکان و مادران باردار در استان بوشهر
وی با اشاره به ارائه مراقبت‌های بهداشتی به مادران باردار گفت: با ارائه مراقبت‌های پیش از بارداری و بارداری به مادران آمار مرگ‌ومیر کودکان و مادران باردار در استان بوشهر کاهش‌یافته است.
به‌زودی سیستم نظام ارجاع در استان بوشهر اجرایی می‌شود
معاون بهداشتی وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: برای اجرای سیستم ارجاع در کشور ۱۲ گام تعریف‌شده است که استان بوشهر جزء ۱۰ استانی است که به‌زودی شاهد اجرایی شدن نظام ارجاع در آن خواهیم شد.
انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     هیات.امنا     معاون.وزیر     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >