سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
عملیات اجرایی کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) در شهرستان کنگان آغاز خواهد شد

19 دی 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان: همزمان با چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی عملیات اجرایی کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) در شهرستان کنگان آغاز خواهد شد.

مهندس خلیل جوکار بیان داشت: اجرای این عملیات  با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال و درمساحتی به متراژ 1900 متر مربع درسه طبقه و از محل اعتبارات ملی و نفت می‌باشد که با رعایت تمام استانداردهای لازم صورت می‌گیرد.
وی تصریح کرد: رضایت مندی از خدمات درحال ارائه درکلینیک کوثر باوجود کمبود فضای فیزیکی، ما را بر آن داشت که احداث این مرکز درمانی را جزء یکی از اولویت‌های اصلی خود قرار دهیم و امروز بسیار خوشحال هستیم که این موضوع محقق می‌شود.
مهندس خلیل جوکار افزود: با توجه به ساخت این پروژه در طرح تحول سلامت، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان روند رو به رشدی خواهد داشت و امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مردم از حوزه سلامت افزایش یابد و گامی در جهت تسهیل و دسترسی شهروندان و کاهش بارترافیکی مراجعین فراهم شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: ارتقای شاخص‌های بهداشتی و توسعه زیرساخت‌های بهداشتی سلامت در استان یکی از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوده است.
مهندس خلیل جوکار خاطرنشان کرد: برای خدمت بهتر به مردم، نیازمند همراهی و همکاری مسئولان شهرستان هستیم و امیدوارم با تعامل سازنده با همه نهادهای شهرستان، در انجام خدمت به مردم موفق‌تر باشیم.


انتهای پیام /م.س- 3070
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     مهندس.خلیل.جوکار     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >