با حضور معاون وزیر بهداشت؛
عملیات اجرایی چهار واحد پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر آغاز شد/ گزارش تصویری

24 دی 1397
با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات اجرایی پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این آیین گفت: با ارزیابی مشکلات این مرکز و با توجه به کمبود پانسیون در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر، یک پانسیون دیگر نیز برای سرایداری و نگهبانی این مرکز ساخته خواهد شد.
دکتر علیرضا رئیسی تصریح کرد: به دلیل قطع برق مداوم در این منطقه و درنتیجه مختل شدن عملکرد مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر، آمادگی لازم برای تأمین بخشی از هزینه راه‌اندازی ژنراتور برق را در این مرکز داریم.
دکتر سید کمال‌الدین شهریاری، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان نیز گفت: احداث و تجهیز پروژه‌های بهداشتی درمانی در تنگستان موجب ارائه خدمات مطلوب‌تری به مردم خواهد شد و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر موجب خیر و برکت برای مردم روستاهای هم‌جوار شهرستان که در نوار ساحلی استان قرار دارند نیز می‌گردد.
با ساخت پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر مشکلات فیزیکی این مرکز برطرف می‌شود
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان نیز گفت: با ساخت و تجهیز چهار پانسیون پزشک در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر، مشکلات این مرکز از لحاظ فیزیکی برطرف خواهد شد.
مهندس عادل مقدس تصریح کرد: بخش ساحلی دلوار با توجه به طول و گستردگی آن و فاصله زیاد این روستاها برای دسترسی به خدمات بهداشتی درمانی یکی از نگرانی‌های همیشگی بهداشت و درمان تنگستان بوده است که با تکمیل این پروژه‌ها مردم این بخش از تنگستان نیز، از خدمات مطلوب‌تر بهداشتی و درمانی استفاده می‌کنند.
مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر در آخرین نقطه جنوبی شهرستان تنگستان قرار دارد و با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار شهرستان تنگستان، امام جمعه دلوار، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولان محلی شهرستان تنگستان عملیات اجرایی چهار واحد پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر آغاز شد.


انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     معاون.وزیر     دکتر.علیرضا.رئیسی     دکتر.سیدکمال‌الدین.شهریاری     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >