فرماندار شهرستان کنگان:
ظرفیت و حجم کار در بیمارستان کنگان بسیار بالا است

24 دی 1397
فرماندار شهرستان کنگان در حاشیه تجلیل از پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: ظرفیت و حجم کار در این مرکز درمانی بسیار بالا است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان؛ فتح‌الله نوروزی ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزشمند، متعهدانه و دلسوزانه پرستاران این بیمارستان افزود: فضای بیمارستان کنگان از نظر فیزیکی توسعه خوبی داشته و انتظار داریم با توجه به ظرفیت و نگاهی که در راستای تقویت بیمارستان ایجادشده بتوانیم از طریق شرکت‌های مستقر در منطقه گام‌های مؤثری برداریم.
وی تصریح کرد: با وجود توسعه خوب این بیمارستان اما این مرکز در برخی موارد کمبود تجهیزات دارد که در همین راستا ورود کرده‌ایم و درجاهایی که نیاز بوده رییس بیمارستان را به مدیران صنعت وصل نموده‌ایم.
نوروزی اضافه کرد: ظرفیت و حجم کار در بیمارستان کنگان بسیار بالا است و در همین خصوص شاهدیم که تعداد تخت‌های این مرکز درمانی از 96 تخت به 192 تخت ارتقا یافته است.
فرماندار شهرستان کنگان بیان داشت: در دهه فجر امسال کلنگ زنی درمانگاه تخصصی را در فضای داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خواهیم داشت.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: این بیمارستان به قدری خدمات خود را گسترش داده که مردم می‌توانند بیشتر خدمات حوزه درمان را در همین مرکز دریافت کنند.
دکتر حسن حیدری افزود: راه‌اندازی اتاق عمل جراحی مغز، بخش عفونی و واحد استوک (واحد درمان سکته‌های حاد مغزی) ازجمله بخش‌های جدید این بیمارستان است که برای ارائه خدمات بیشتر و مؤثرتر به مردم راه‌اندازی شده است.
وی افزود: خدمات ایجادشده در بیمارستان امام خمینی کنگان در قالب طرح تحول نظام سلامت که همان توسعه خدمات درمان و کاهش پرداختی از جیب مردم است ارائه می‌شود.
فرماندار شهرستان کنگان ضمن تقدیر از پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره) از چند بیمار عیادت کرده و شرایط خدمات گیری و رضایتمندی آنان را بررسی کرد.
آیین تقدیر از پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با حضور فرماندار شهرستان، رییس بیمارستان، معاونین فرماندار، شهردار، رییس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر داخلی و مسئول حراست بیمارستان برگزارشده و با اهداء شاخه گل از پرستاران تقدیر شد.


انتهای پیام/م.ص 4020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     فرماندار     فتح‌الله.نوروزی     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >