معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
وفاق و همدلی دانشگاه‌های استان، موجب رونق و شکوفایی فرهنگی است

25 دی 1397
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جشنواره بین‌المللی سیمرغ متعلق به همه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی است و حضور دانشجویان در این جشنواره مجالی برای تبادل اطلاعات و ایجاد فضای وفاق و همدلی مجامع دانشگاهی است.

دکتر اکرم فرهادی در نشست هماهنگی ستاد دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ خاطرنشان کرد: ارتباط و پیوست فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی موجب توسعه و رونق فعالیت‌های فرهنگی و پویایی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی می باشد.
در این نشست که در سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تقدیر از مشارکت بی‌بدیل دانشگاه‌های استان بوشهر در دوره‌های پیشین جشنواره بین‌المللی سیمرغ، از همه مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر خواست تا دانشجویان مستعد و توانمند فرهنگی و هنری را شناسایی و جهت خلق آثار فاخر بخش فرهنگ سلامت دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از آنان حمایت کنند.
 دکتر حسین اسدی‌راد اظهار داشت:  قرار دادن رابطین فعال دانشجویی از بین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر توسط مدیران فرهنگی موجب تعامل و پیش برد هر چه بهتر فرآیند جشنواره است.
علی عالی‍زاده، مسئول دبیرخانه دانشگاهی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ نیز ضمن تشریح و تبیین بخش‌های مختلف جشنواره گفت: بخش فرهنگ سلامت، ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور است که شامل زیرشاخه‌های تئاتر، فیلم، ادبی و هنرهای تجسمی است.

انتهای پیام/ 2050- ط.ت

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشنواره.سیمرغ     معاون.دانشجویی.فرهنگی     دکتر.اکرم.فرهادی     دکتر.حسین.اسدی‌راد    

تاریخ بروز رسانی:   25 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >