معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:
اسوه صبر و استقامت نهضت عاشورای حسینی در فرهنگ پرستاران متبلور است

26 دی 1397
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فرهنگ خدمت به همنوعان حضرت زینب (س)؛ اسوه صبر و استقامت نهضت عاشورای حسینی در فرهنگ پرستاران متبلور است.

مجید خورشیدی در آیین تجلیل از پرستاران استان بوشهر با تبریک روز پرستار اظهار داشت: عشق خدمت به همنوع مهم‌ترین ویژگی پرستاران است.:
وی تصریح کرد: این روز به میمنت پرستار بزرگ صحرای کربلا بازمانده از نهضت عاشورای حسینی نام‌گذاری شده که باید پرستاران در این راستا بر خود ببالند.
خورشیدی بابیان اینکه کار حضرت زینب (س) در نهضت عاشورا بسیار مهم و بااهمیت بود خاطرنشان کرد: خدمات و فعالیت حضرت زینب (س) پس از حادثه کربلا با وجود مصائب و سختی‌ها ولی با صبر و عشق انجام و ماندگار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تأکید بر بهره جستن از فرهنگ بی‌بدیل حضرت زینب (س) در تمام امور جامعه افزود: پرستاران با تأسی از این فرهنگ خدمات ارزشمندی به جامعه هدف ارائه می‌کنند که تسکینی بر آلام دردهای بیماران باشند.
خورشیدی با بیان اینکه پرستاران تنها به درمان فیزیکی بیماران اقدام نمی‌کنند گفت: پرستاران علاوه بر درمان فیزیکی بیماران در ارائه خدمات روحی و روانی در بیماران تأثیرگذار هستند.
وی خدمات پرستاران در جامعه را موردستایش قرار داد و بیان کرد: پرستاران از روی عشق خدمات به همنوعان این حرفه و مهارت را انتخاب می‌کنند چراکه میزان درآمد آنان نسبت به خدمات باارزش پرستاری قابل توصیف و سنجش نیست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عشق خدمت به همنوع را مهم‌ترین ویژگی پرستاران دانست و گفت: مراقبت از بیمار و خدمت به همنوع نیازمند عشقی خالصانه است که پرستاران توانسته‌اند این ویژگی را به معنای کامل تفسیر کنند.
در این آیین مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر، عباس برزگر زاده مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر، مریم آذرشب مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، حجت‌الاسلام عباس دشتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، مهرزاد آسایش عضو شورای شهر بوشهر، دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، پرستاران و خانواده آنان حضور داشتند.
در این آیین پرستاران نمونه استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشن.پرستار     میلاد.حضرت.زینب     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     معاون.سیاسی.امنیتی.اجتماعی.استاندار.بوشهر     مجید.خورشیدی        

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >