سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
ثبت اطلاعات در سامانه سیب، راهنمایی برای تشخیص دقیق‌تر پزشکان است

1 بهمن 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: ثبت اطلاعات و سوابق بیمار در سامانه سیب به پزشک برای تشخیص بهتر بیماری کمک می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس عادل مقدس در حاشیه انجام مراقبت‌های بهداشتی پاکبانان شهرداری شهر اهرم افزود: کسانی که تابه‌حال موفق به مراجعه برای تکمیل پرونده سلامت خود نشده‌اند، در سریع‌ترین زمان به خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت مراجعه کنند.
وی بیان داشت: با گسترش روزافزون فناوری‌های نوین به ویژه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه‌های مختلف ازجمله حوزه سلامت، بهداشت و درمان، تحولات عظیمی در ارائه خدمات بهداشتی درمانی در حال وقوع است.
مهندس مقدس ادامه داد: مراقبت‌های بهداشتی ازجمله خدمات اولیه در حوزه سلامت می‌باشد که کمک می‌کند تا با شناسایی مشکلات سلامتی فرد، مداخلات لازم برای رفع آن در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.
مهندس مقدس تصریح کرد: مراقبین سلامت و بهورزان تلاش می‌کنند تا با تکمیل صحیح و دقیق پرسشنامه‌هایی که در سامانه سیب قرار داده‌شده، اشخاص را از وضعیت سلامتی خودآگاه سازند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان افزود: در سامانه سیب هر فرد بنا بر وضعیت و مسائلی که سلامتی‌اش را تهدید می‌کند مورد پرسشگری و ارزیابی قرار خواهد گرفت که در شرایط عادی شامل تن سنجی، ارزیابی فعالیت بدنی، بررسی استعمال دخانیات، خطر سنجی بیماری‌های قلبی و مغزی، ارزیابی سلامت روان و سایر بیماری‌ها خواهد بود.
پاکبانان شهرداری اهرم با آموزش‌های حدیث رشیدی و لیلا حسن عالی در حوزه بهداشت خانواده و ملیحه افخمی در حوزه بهداشت محیط، ضمن آشنایی با کارکرد و فواید سامانه سیب، توسط مراقبین مرکز خدمات جامع سلامت اهرم، نسب به مسائل حوزه سلامت موردبررسی و ارزیابی قرارگرفته و پرونده سلامت آنان کامل گردید.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
سامانه.سیب     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   1 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >