رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پژوهش باید با رویکرد رفع مشکلات جامعه باشد/ گزارش تصویری

6 بهمن 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر گفت: پژوهش باید با رویکرد رفع مشکلات جامعه باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، دکتر سعید کشمیری در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر بالینی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر ضمن تسلیت سوگواری ایام فاطمیه افزود: پژوهش‌های هدفمند موجب تولید محصول و کارآفرینی می‌شود و خوشحالیم که پژوهشگران جوان ما در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روند پژوهشی در حال پیشرفتی داشته و مسیر خیلی خوبی را طی می‌کنند.
دکتر کشمیری تصریح کرد: عملکرد موفق مرکز پژوهشی در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در این چند سال اخیر نشان از اهتمام ویژه پژوهشگران به موضوع تحقیق و پژوهش دارد.
وی عنوان کرد: چند محصول در مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌زودی وارد بازار می‌شود که یکی از آن‌ها محصولی است که باعث توقف فوری خونریزی می‌شود که در ارتش آمریکا از آن استفاده می‌شد که نمونه ایرانی آن در مرکز رشد در استان بوشهر و در شرکت‌های دانش‌بنیان ساخته‌شده است و مراحل عرصه به بازار آن در حال انجام است.
سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر نیز ضمن تسلیت سوگواری ایام فاطمیه گفت: این مراسم به مناسبت تجلیل از پژوهشگران بالینی در بیمارستان تدارک دیده‌شده است که در اینجا جا دارد از حمایت‌های رییس دانشگاه و معاونت تحقیقات و فناوری که از مرکز توسعه‌های بالینی بیمارستان به‌خوبی حمایت می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.
دکتر عاطفه اسفندیاری افزود: ما باید به پژوهش به‌عنوان ابزاری برای رسیدن به هدف و حل مشکلات نگاه کنیم نه اینکه صرفاً پژوهش را هدف قرار بدهیم.
وی در ادامه اظهار داشت: برای اینکه مدیریت موفقی داشته باشیم نیاز به استفاده از شواهد و اطلاعات دقیق در تصمیم‌گیری‌های بالینی و مدیریتی داریم که این امر نیازمند به همراهی و همکاری اساتید پژوهشگر است.
دکتر اسفندیاری اظهار داشت: تعیین اولویت‌های پژوهشی و تشکیل هسته‌های مطالعاتی و پژوهشی مختلف ازجمله برنامه‌های پیش رو در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر است.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر مراسم تقدیر از پژوهشگران بالینی برتر در سالن دکتر امیری این مرکز با حضور رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اساتید پژوهشگر برگزار و از زحمات اساتید پژوهشگر با لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.
انتهای پیام/ ر.ک ۴۰۷۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تقدیر     پژوهشگران.برتر     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.عاطفه.اسفندیاری     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   6 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >