معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
ساخت شش پانسیون مخصوص پزشکان در بیمارستان شهید گنجی/ تبدیل کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه

7 بهمن 1397
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ساخت شش پانسیون مخصوص پزشکان در بیمارستان شهید گنجی و تبدیل کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی برازجان؛ دکتر جعفر زارعی‌زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید گنجی و هفده شهریور برازجان افزود: با ساخت و تجهیز پانسیون پزشکان، گامی مهم در جهت جذب متخصص و نگهداشت آنان برداشته شده و انتقال بیماران به مراکز و استان‌های همجوار کمتر خواهد شد.
وی از تلاش برای تبدیل کلینیک هفده شهریور به کلینیک ویژه خبر داد و گفت: ایجاد کلینیک ویژه در دشتستان برای پزشکان و مردم سودمند بوده که این امر در راستای سیاست‌های دانشگاه مبنی بر کاهش پرداختی از جیب مردم خواهد بود.
دکتر زارعی‌زاده بیان داشت: از مهمترین اهداف طرح تحول نظام سلامت، کاهش پرداختی از جیب مردم و ارتقا سطح خدمت رسانی در حوزه سلامت بوده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت پیشرفت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف حوزه سلامت ایجاد شده و در زمینه‌های نرم افزاری و سخت افزاری اقدامات مفیدی در مراکز بهداشتی و درمانی انجام شده است.
بازدید از بیمارستان شهید گنجی و بیمارستان هفده شهریور برازجان با حضور معاون درمان دانشگاه، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، رییس و مدیر بیمارستان شهید گنجی صورت گرفت.
انتهای پیام/ ب.ا- 4080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >