استاندار بوشهر :
ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی درمانی شهرستان تنگستان با افتتاح پروژه‌های حوزه سلامت

16 بهمن 1397
استاندار بوشهر گفت: با افتتاح پروژه‌های حوزه سلامت در شهرستان تنگستان کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی به مردم ارتقاء خواهد یافت.

دکتر عبدالکریم گراوند در حاشیه افتتاح فاز دوم بیمارستان اهرم گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در افتتاح فاز دوم بیمارستان امام حسین(ع) مسیری روشن و روبه‌پیشرفت در حوزه سلامت شهرستان تنگستان ترسیم می‌شود.
دکتر گراوند با اشاره به همکاری بین بخشی میان وزارت بهداشت، وزارت نفت و وزارت کشور در احداث پروژه‌های عمرانی گفت: به ثمر نشستن پروژه‌هایی که بر اساس تفاهم میان وزارت بهداشت و استانداری بوشهر صورت گرفته است گامی مهم برای تحقق عدالت در دسترسی به خدمات است.
وی افزود: 25 میلیارد ریال اعتبارات استانی از سوی استانداری بوشهر به ساخت فاز دوم بیمارستان اهرم اختصاص‌یافته است. 
نگاه دولت تدبیر و امید به بهداشت و درمان مثبت بوده است
نماینده مردم دشتی و تنگستان نیز با ابراز تشکر از مسئولین استانی و شهرستانی که در پیشبرد و بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) تلاش کرده‌اند گفت: سال‌ها پیش کلنگ این بیمارستان به زمین خورد اما نگاه مثبت دولت تدبیر و امید به بهداشت و درمان موجب شد تا تکمیل و تجهیز این بیمارستان با سرعت ادامه یابد.
دکتر سید کمال‌الدین شهریاری گفت: بسیار خرسندم که امروز مردم تنگستان در حوزه سلامت به گوشه‌ای از آنچه لایق و شایسته آن هستند رسیده‌اند.
شروع به کار 62 پروژه عمرانی در تنگستان هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
فرماندار تنگستان نیز در مراسم بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی در چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد بهره‌برداری و شروع  به کار 62 پروژه با اعتبار 1325 میلیارد ریال در تنگستان هستیم.
عبدالحسن رفیعی پور با اشاره به هشتمین سفر استاندار در چند ماه گذشته به تنگستان افزود: فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم با اعتبار 90 میلیارد ریال و با همکاری وزارت نفت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و استانداری بوشهر به بهره‌برداری رسید.


انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     استاندار     عبدالکریم.گراوند     نماینده.مجلس     دکتر.سیدکمال‌الدین.شهریاری     فرماندار    
عبدالحسین.رفیعی‌پور     بیمارستان.امام.حسین     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >