معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در بخش تروماسنتر و کلینیک تخصصی تقویت خواهد شد

17 بهمن 1397
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در بخش تروماسنتر و کلینیک تخصصی تقویت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دکتر جعفر زارعی زاده مراسم بزرگداشت پرستاران و پزشکان این مرکز درمانی افزود: جا دارد در ابتدا به پرستاران و پزشکان به خصوص عزیزانی که در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خدمت می‌کنند، عرض خدا قوت داشته باشم، این بزرگواران با وجود تمامی مشکلات که در حوزه خانواده، کاری و اقتصاد با آن مواجه هستند، با تمام توان به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند و اگر روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی آن‌ها نبود، قطعاً تحمل این مشکلات ممکن نبود.
وی تصریح کرد: ما به عنوان کسانی که پرچم‌دار سلامت مردم هستیم، وظیفه سنگینی به دوش داریم و قطعاً اگر غیرازاین بود که عشق به وطن و همدردی با مردمی که نیازمند درمان هستند، این امر میسر نمی‌شد.
دکتر جعفر زارعی زاده تصریح کرد: بنده معتقدم که داشتن شغل پرستاری و پزشکی موهبتی الهی است که به شما عطاشده و از خداوند خواستاریم که شما را در این مسیر ثابت‌قدم نگه دارد.
وی بیان کرد: دو دغدغه اصلی ما در حوزه پرستاری و پزشکی، بحث پرداخت‌ها و کمبود نیرو است که در این زمینه حقیقتاً تلاش‌های زیادی انجام داده‌ایم و رایزنی‌های متعددی انجام‌شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به اینکه، کنگان در جنوب استان بوشهر قرارگرفته و بیمارستان آن نیز به عنوان بیمارستان سنترال منطقه مطرح‌شده است، بنابراین شایسته نگاه ویژه‌ای در بحث درمان است.
دکتر زارعی زاده گفت: دانشگاه علوم پزشکی برنامه‌های مهمی جهت تقویت هرچه بیشتر این مرکز درمانی در بخش‌های تروما سنتر و کلینیک تخصصی دارد.
وی با اشاره به اهمیت بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، اظهار داشت: بیش‌ترین سهم پزشکان متخصص (جدیدالورود) در سطح استان به بیمارستان امام خمینی (ره) اختصاص‌یافته است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: با وجود مدیریت قوی در این مرکز درمانی، پتانسیل‌های موجود در شهرستان، کمک‌های منطقه ویژه و پتروشیمی‌ها، همکاری بسیار خوب فرمانداری شهرستان، امید است که پیشرفت و توسعه بیشتری را در بیمارستان کنگان شاهد باشیم.
دکتر زارعی زاده تصریح کرد: دغدغه‌های جامعه پرستاری و پزشکی، دغدغه‌های ما نیز هست و برای رفع آن‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز در این مراسم ضمن گرامی داشت مقام پرستاران و پزشکان و تشکر از زحمات این قشر زحمتکش، گفت: به حمدالله با شروع طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان کنگان، سرعت خدمات‌دهی و توسعه امکانات و تجهیزات افزایش یافت.
دکتر حسن حیدری اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در زمینه جذب پزشک نیز رشد بسیار خوبی به نسبت قبل از شروع طرح تحول نظام سلامت داشته است.
وی تصریح کرد: در سه سال گذشته متخصصان جدیدی مانند جراح مغز و ستون فقرات، متخصص عفونی و متخصص طب اورژانس را در این مرکز درمانی جذب کرده‌ایم که گام مهمی در توسعه درمان مردم ای منطقه می‌باشد.
وی افزود: حجم مراجعین بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با توسعه امکانات این مرکز درمانی و جذب پزشکان در زمینه‌های تخصصی مختلف افزایش چشم‌گیری یافته است، بیمارستان امام خمینی کنگان تا حدود زیادی نیاز مردم منطقه را از رفتن به مرکز استان یا مراکز درمانی دورتر رفع کرده است.
مراسم بزرگداشت پرستاران و پزشکان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با حضور دکتر زارعی زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، امام جمعه اهل سنت کنگان، رئیس، اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر کنگان، رئیس دفتر نماینده مردم جنوب استان، رئیس اتاق اصناف و جمعی از پزشکان و پرستاران بیمارستان کنگان در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور کنگان برگزار شد.
در این مراسم، تعدادی از پرستاران، مسئولین بخش‌ها و پزشکان بیمارستان کنگان تجلیل شدند.
حسن غلامی مجری این مراسم بود.
انتهای پیام/ م.ص ۴۰۲۰

کلمات کلیدی:
معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   17 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >