سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
زیرساخت‌های حوزه سلامت شهرستان عسلویه بعد از پیروزی انقلاب توسعه چشمگیری داشته است

23 بهمن 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: به لطف انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران، زیرساخت‌های بهداشت و درمان شهرستان عسلویه توسعه چشمگیری داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جاسم زارعی در حاشیه میز خدمت و ایستگاه سلامت در مسجد جامع شهر چاه مبارک عسلویه افزود: در دوران قبل از انقلاب در زمینه زیرساخت‌های سلامت و درمان فقط یک درمانگاه در چاه مبارک وجود داشت که به لطف انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون شهرستان عسلویه دارای ۵ مرکز خدمات جامع سلامت است که یک مرکز دیگر نیز در حال نهایی کردن مجوز می‌باشد.
وی تصریح کرد: ایجاد ۲ پایگاه بهداشتی، شانزده خانه بهداشت، ۳ پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری با آمبولانس‌های دارای خدمات ویژه (ICU) و همچنین در دست احداث بودن ۳ خانه بهداشت و یک پایگاه اورژانس از دیگر دستاوردهای انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت شهرستان عسلویه است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت:راه انداری و ارتقای بیمارستان ۳۲ تختی تأمین اجتماعی به ۶۶ تخت و تکمیل بیمارستان ۳۲ تختی نیروهای مسلح نیز از دیگر دستاوردهای انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت شهرستان عسلویه است.
جاسم زارعی ضمن تأکید بر دستاوردهای دولت تدبیر و امید عنوان کرد: به منظور دسترسی بیشتر و بهتر مردم خوب این خطه به خدمات سلامت از سال ۹۵ تاکنون ۵ هزار و ۱۰۰ مترمربع فضای بهداشتی درمانی به حوزه سلامت شهرستان اضافه‌شده است.
وی بیان کرد: ساخت مرکز بهداشت شهرستان، مراکز خدمات جامع سلامت نخل تقی و بیدخون به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال، افتتاح آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و سلامت محیط و کار مرکز شهرستان، مرکز سلامت دهان و دندان، مرکز مشاوره پیش از ازدواج و مرکز آمادگی برای زایمان به میزان ۷۷۳ مترمربع به ارزش ۳ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال ازجمله فضاهای اضافه‌شده به حوزه سلامت شهرستان عسلویه است.
زارعی در بخش دیگر از سخنان خود گفت: در حوزه بهداشت و پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر، جهت کاهش بیماری‌ها و یا عوارض ناشی از آن‌ها لازم است که مردم به‌موقع به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه نمایند تا با شناسایی به‌موقع بیماری و دریافت آموزش‌های پیشگیرانه لازم در این زمینه، بتوان امید به زندگی همان‌گونه که از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون به بیش از ۲۰ سال افزایش‌یافته است را بیشتر ارتقاء داد.
 شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در مناسبت‌های مختلف به ویژه دهه مبارکه فجر اقدام به برگزاری ایستگاه‌های سلامت و میز خدمت در نماز جمعه شهرهای نخل تقی، عسلویه و چاه مبارک کرده است که طی آن علاوه بر پاسخگویی به سؤالات و مطالبات مردم، خدمات سلامت و آموزش‌های لازم توسط کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان به بیش از ۳۰۰ نفر خدمات فشارخون، قد و وزن سنجی، محاسبه BMI، مشاوره و اطلاع‌رسانی ارائه‌شده است.
انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
میز.خدمت     ایستگاه.سلامت     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >