طرح تشدید بهداشت محیط در آرایشگاه‌های شهر بوشهر اجرا شد

30 بهمن 1397
در راستای نظارت و پایش صنوف حساس شهر بوشهر طرح تشدید بازرسان بهداشت محیط از آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی این شهر اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این خصوص گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و حضور بیشتر شهروندان در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی با حضور ۱۸ نفر از بازرسین بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر طرح تشدید و کنترل این صنوف در قالب ۱۳ اکیپ به مرحله اجرا درآمد.
مهندس ندا عالی‌حسینی اظهار داشت: در این طرح دو روزه تعداد ۳۰۸ آرایشگاه در سطح شهر بوشهر براساس مقررات بهداشت محیط مورد بازرسی و پایش قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: در این برنامه مواردی همچون رعایت بهداشت فردی، نظافت عمومی، روپوش، وضعیت کاشت اتاق ناخن، اعمال زیبایی که دخالت در امر پزشکی محسوب می‌گردد و دیگر موارد در آرایشگاهها و سالن‌های زیبایی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطر نشان کرد: در این طرح به ۱۵۳ صنف آرایشگر، احضاریه بهداشتی داده شد و ۵ مورد از این صنوف به مراجع قضایی معرفی شدند که در کل به میزان ۱۵ کیلو گرم مواد آرایشی و بهداشتی غیر قابل مصرف معدوم شد.


انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
طرح.تشدید     مهندس.ندا.عالی‌حسینی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   30 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >