کاهش چشمگیر میانگین زمانی اعلام مأموریت تا پرواز بالگرد اورژانس ۱۱۵

30 بهمن 1397
معاون اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر گفت: میانگین زمانی اعلام مأموریت تا پرواز بالگرد اورژانس از آغاز راه‌اندازی اورژانس هوایی بوشهر کاهش چشمگیری داشته است.

عليرضا پور شمس با اشاره به روند صدور ابلاغ مأموریت اورژانس هوایی پس از درخواست کمک، گفت: درخواست پرواز بالگرد توسط سوپروایزر اورژانس ۱۱۵ بر اساس انطباق حادثه با یکی از شرایط اعزام اورژانس هوایی و ابلاغ مأموریت با ارسال فکس به تیم پروازی که همواره در حالت آماده‌باش است صورت می‌گیرد.
ابلاغ مأموریت تا پرواز اورژانس هوایی در کمتر از ۶ دقیقه
پور شمس با تأکید بر ضرورت کاهش زمان ابلاغ مأموریت تا پرواز بالگرد اورژانس، افزود: هم‌اکنون با اصلاح برخی روندهای صدور مجوز مأموریت برای اورژانس هوایی، عملیات پرواز در کمتر از ۶ دقیقه صورت می‌پذیرد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت استراتژیک استان بوشهر، تلاش می‌شود تا با انجام برنامه‌ریزی صحیح زمان عملیات صدور مجوز و پرواز به کمتر از ۴ دقیقه برسد.
به دنبال کاهش چشمگیر میانگین زمانی اعلام مأموریت تا پرواز بالگرد و انجام مأموریت‌های ویژه از تیم عملیات اورژانس و تیم پروازی بالگرد اورژانس با اهدا لوح توسط معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس اورژانس ۱۱۵ و رییس بیمارستان سلمان فارسی بوشهر قدردانی شد.
انتهای پیام / ز.ن -۵۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بالگرد     معاون.اورژانس     علیرضا.پورشمس     اورژانس115    

تاریخ بروز رسانی:   30 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >