آغاز به کار سومین مدرسه زمستانه فناوری‌های سلول‌های بنیادی در استان بوشهر/ گزارش تصویری

4 اسفند 1397
زنگ آغاز به کار سومین مدرسه زمستانه فناوری‌های سلول‌های بنیادی و اولین مدرسه زمستانه فناوری‌های نوین پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با حضور دانش آموزان مدارس نواخته شد.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: میزبانی از مدرسه زمستانی فناوری‌های سلول‌های بنیادی به عنوان یکی از بهترین برنامه‌های آموزشی در سطح کشور افتخار بزرگی است که باهمت همکارانم نصیب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شده است.
دکتر حسین دارابی با اشاره به ارزش بالای علمی مدرسه زمستانی خطاب به دانش آموزان گفت: مطمئناً پس از اتمام این گردهمایی علمی نگاه شما به اطراف متفاوت خواهد شد.
دکتر دارابی افزود: امروزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از جایگاه ویژه‌ای در سند جامع علمی کشور برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: همکاری سازمان آموزش‌وپرورش و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با دانشگاه علوم پزشکی نویدبخش آینده‌ای روشن برای فرزندان استان بوشهر در زمینه فناوری‌های نوین پزشکی و سلول‌های بنیادی است.
پزشکی بازساختی، گذشته و آینده علوم و فناوری سلولی، سلول‌های بنیادی پایه و کاربردی، مهندسی بافت و فرایند جست و تفکر پژوهشی در حوزه پزشکی بازساختی ازجمله عناوین برنامه نخستین روز از این رویداد علمی است.
سومین مدرسه زمستانه فناوری‌های سلول‌های بنیادی و اولین مدرسه زمستانه فناوری‌های نوین پزشکی با حضور دانش آموزان علاقه‌مند در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز به کارکرد، این رویداد علمی از روز یکشنبه 5 اسفندماه با حضور مسئولان کشوری به شکل رسمی افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مدرسه.زمستانی     سلول‌های.بنیادی     دکتر.حسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   4 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >