کلینیک دیابت کودکان در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر افتتاح شد/ گزارش تصویری

12 اسفند 1397
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر از افتتاح کلینیک دیابت کودکان در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر، دکتر عاطفه اسفندیاری در این آیین گفت: فعالیت‌های کلینیک دیابت از 2 سال قبل آغاز شده ولی امروز برای اولین بار به صورت متمرکز به این امر پرداخته می‌شود.
وی تصریح کرد: امید است با همت همکاران مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر در این کلینیک، فعالیت‌های ویژه‌تری را به مردم استان ارائه نماییم.
فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان نیز در این آیین گفت: هدف ما از این برنامه این است که بتوانیم کودکان مبتلا به دیابت را دور هم جمع کرده تا لحظات شادی را برای آنها ترتیب داده و اینکه بیشتر با هم آشنا شوند تا احساس تنهایی نکنند و پیام‌های آموزشی به آنها ارائه شود.
دکتر سیده طاهره موسوی افزود: در حال حاضر 200 نفر کودک مبتلا به دیابت در این مرکز درمان می‌شود که هدف از کلینیک دیابت آموزش‌هایی است که هرماه به خانواده‌ها و کودکان دیابتی داده می‌شود.
وی در ادامه عنوان کرد: کلینیک دیابت در ماه آینده ثبت رسمی می‌شود کهان شالله انجمن حمایتی این کلینیک بتواند کارهای بیشتری را به هم استانی‌های عزیز ارائه دهد.
به مناسبت افتتاح کلینیک دیابت کودکان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر جشن شکوفه‌های امید ویژه کودکان دیابتی در سالن آمفی تئاتر این مرکز برگزار شد.
انتهای پیام/ ر.ک 4070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     کلینیک.دیابت.کودکان     دکتر.عاطفه.اسفندیاری     دکتر.سیدطاهره.موسوی     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   12 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >