فرماندار شهرستان دشتی:
در زمینه مسائل مرتبط با سلامت مردم با هیچ‌کس تعارف نداریم

14 اسفند 1397
فرماندار شهرستان دشتی گفت: در زمینه مسائل مرتبط با سلامت مردم با هیچ‌کس تعارف نداریم.

عبدالله نادری در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتی که در محل اقامتگاه بومگردی روستای بحیری انجام شد افزود: در ایام نوروز تعداد گشت‌ها و بازرسی‌های صورت گرفته در سطح بازار افزایش پیدا می‌کند.
وی تصریح کرد: در ایام نوروز شبکه بهداشت و درمان از اقامتگاه‌ها و مراکز اسکان بازدید و نظارت داشته باشند تا مشکلی برای مسافران پیش نیاید.
وی با تأکید بر اهمیت نشاط اجتماعی و لزوم توجه جدی به ایجاد شادابی و سرزندگی در بین مردم خاطرنشان کرد: انتظار داریم نظارت بر عرضه مواد غذایی در بازارهای هفتگی نیز با جدیت دنبال شود
نادری با بیان اینکه در ایام نوروز با تلاش شهرداران و دهیاران برنامه‌های شاد متنوعی در سطح شهرها و روستاها برگزار می‌شود گفت: در بخش کشاورزی سیاست‌گذاری‌ها باید به سمت محصولات ارگانیک و استفاده حداقل از کودهای شیمیایی پیش رود.
وی بر لزوم انجام بازدیدهای مستمر و نمونه‌برداری از محصولات کشاورزی تأکید کرد و افزود: اگر تخلفاتی در زمینه استفاده از کودهای فله غیربهداشتی به ویژه کودهای مرغی صورت گیرد برخورد قانونی صورت گیرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این جلسه ضمن تشکر از اداره جهاد کشاورزی شهرستان بابت برخورد به‌موقع و مهار مساله هجوم ملخ‌ها اظهار داشت: رعایت بهداشت فردی، بهداشت فضای فیزیکی و رعایت موازین بهداشتی در دکه‌های عرضه‌کننده مواد غذایی از مسائلی است که می‌بایست با همکاری دستگاه‌های مرتبط با سلامت مردم و انجام گشت‌های ویژه نظارتی موردبررسی و دقت نظر قرار گیرد.
انتهای پیام/ م ا- کد ۳۰۴۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     امنیت.غذایی     فرماندار     عبدالله.نادری     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   14 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >