آماده‌باش ۱۱ پایگاه اورژانس شهری و جاده‌ای شهرستان دشتستان در ایام نوروز

25 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آماده‌باش کامل ۱۱ پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری همزمان با آغاز طرح سلامت نوروزی، از ۲۵ اسفند سال جاری تا ۱۷ فروردین ۹۸ خبر داد.

ماریا خویش‌دوست گفت: ۷ پایگاه اورژانس جاده‌ای، ۳ پایگاه اورژانس شهری و ۱ کمپ سلامت نوروزی در ایام تعصیلات نوروز با تمامی تجهیزات به شهروندان و مسافرین نوروزی خدمات‌رسانی انجام می‌دهند.
وی با اشاره به استقرار پایگاه سلامت نوروزی اورژانس در روستای ننیزک شهرستان دشتستان بیان کرد: در این روستا که به واسطه وجود مقبره امامزاده شاهزاده ابراهیم ۱ محل زیارتی و سیاحتی است هر ساله در این ایام، یک پایگاه اورژانس سیار از روزهای پایانی اسفند تا نیمه فروردین ماه مستقر می‌شود و نیروهای اورژانس با تمام تجهیزات دارویی و انسانی به ارائه خدمات می‌پردازند.
خویش‌دوست اظهار داشت: بنابر تصمیمات گرفته شده در ستاد شهرستان، در صورت لزوم، نیروهای اورژانس جاده‌ای در اعزام بیماران به مراکز خدمات جامع سلامت به صورت شبانه‌روزی کمک رسانی می‌کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: در ناوگان مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتستان، ۱۱ آمبولانس در ۱۱ پایگاه جاده‌ای و شهری و ۵ آمبولانس پشتیبان با بیش از ۵۰ پرسنل در ایام نوروز به صورت آماده‌باش می‌باشند و ۸ آمبولانس در مراکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی شهرستان نیز به شهروندان خدمات درمانی ارائه می‌دهند.
.
انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.دشتستان     طرح.سلامت.نوروزی     اورژانس     پایگاه.جاده‌ای     پایگاه.شهری     ماریا.خویش.دوست    

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >