فرماندار بوشهر:
آب، فاضلاب و تردد به جزیره خارگ از مشکلات شهرستان بوشهر است

26 اسفند 1397
فرماندار شهرستان بوشهر گفت: معضل آب، فاضلاب و تردد به جزیره خارگ از مشکلات شهرستان بوشهر است.

عباس جمشیدی شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر با حضور نماینده ویژه رییس جمهور افزود: موقعیت شهرستان بوشهر به لحاظ وجود نیروگاه اتمی و جزیره مقاوم خارگ موقعیتی استراتژیک و حساس است.
وی تصریح کرد: جزیره مقاوم خارگ در طول جنگ بیش از دو هزار ۸۸۶ بار به تعداد روزهای جنگ مورد اثابت دشمن واقع‌شده است و امروزه بیش از ۹۵ درصد صادرات نفت کشور از این پایانه انجام می‌گیرد بنابراین می‌بایست بیش از گذشته و نگاه ویژه‌ای به شهرستان بوشهر صورت گیرد.
فرماندار شهرستان بوشهر بابیان اینکه شاهد حضور کاروان تدبیر و امید در استان بوشهر هستیم بیان کرد: وجود مردم شریف که همواره پشتیبان نظام و ولایت‌فقیه بوده و در شرایط سخت پشتیبان و همراه نظام بوده‌اند و تقدیم دو هزار و ۲۰۰ شهید در استان بوشهر و نزدیک ۳۴۰ شهید در شهرستان بوشهر نشان از استقامت استان و شهرستان بوشهر بوده است.
جمشیدی بابیان اینکه اعتقاد و اعتماد مردم به نظام از اصول خدشه‌ناپذیر مردم استان بوشهر بوده است اظهار داشت: با توجه به پتانسیل‌های موجود در شهرستان اما استان و شهرستان بوشهر در حوزه‌های مختلف دارای مسائل و مشکلاتی نیز است که یکی از مشکلات استان بوشهر معضل آب است گرچه باید این نوید را به مردم داد که عملیات اجرایی آبشیرین کن ۶۵۰۰۰ مترمکعبی بوشهر با حضور وزیر نیرو آغاز خواهد شد.
فرماندار شهرستان بوشهر گفت: فاضلاب از دگر مشکلات شهرستان بوشهر است، اگرچه بحث فاضلاب بوشهر در حال اجراست ولی در چغادک و عالیشهر دچار مشکل هستیم.
جمشیدی بابیان اینکه بحث تردد به جزیره خارگ نیز یکی دیگر از مشکلات شهرستان بوشهر است بیان کرد: در حوزه بهداشت درمان اقداماتی صورتی گرفته که در چند دهه گذشته بی‌نظیر و کم‌نظیر بوده است.

انتهای پیام /م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فرماندار.بوشهر     معضل.آب     تردد.به.جزیره.خارگ     سفر.وزیر.بهداشت     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >