با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی؛
کلینیک تخصصی خیر ساز بیمارستان زینبیه (س) خورموج افتتاح شد/ گزارش تصویری

26 اسفند 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح کلینیک تخصصی خیّر ساز بیمارستان زینبیه (س) خورموج با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح کلینیک تخصصی خیّر ساز بیمارستان زینبیه (س) خورموج با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
دکتر سعید کشمیری در این خصوص گفت: پروژه خیر ساز کلینیک تخصصی بیمارستان زینبیه (س) خورموج بااعتباری بالغ‌بر ۲۵ میلیارد ریال در زمینی به مساحت 950 مترمربع در عصر 26 اسفندماه 97 با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
دکتر کشمیری افزود: این کلینیک در دوطبقه توسط خورشید حاجیانی از خیرین شهرستان دشتی احداث گردیده است.
وی با اشاره به اینکه مدت‌زمان انجام این پروژه 15 ماه بوده است تصریح کرد: این مرکز شامل 4 کلینیک داخلی، جراحی، زنان و زایمان و دندان‌پزشکی و 18 اتاق جهت استقرار مطب پزشکان است و خدمات تخصصی پزشکی در این کلینیک ارائه خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کلینیک داخلی شامل تخصص‌های داخلی، گوش و حلق و بینی، چشم‌پزشکی، گوارش، کولونوسکوپی و آندوسکوپی، کلینیک جراحی شامل تخصص‌های قلب و عروق، ارتوپدی، مغز و اعصاب و جراح عمومی، کلینیک زنان و زایمان شامل تخصص‌های کودکان، زنان و زایمان و سونوگرافی و کلینیک دندانپزشکی شامل 2 یونیت دندان‌پزشکی و رادیوگرافی است که باوجوداین تخصص‌ها مردم شهرستان دسترسی آسان‌تر و راحت‌تر به خدمات درمانی خواهند داشت.
انتهای پیام /م.الف-۳۰۴۰، ه.ح -۴۰۵۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

کلمات کلیدی:
سفر.وزیر     وزیر.بهداشت     دکتر.نمکی     افتتاح     کلینیک     خورموج    
خیّرساز     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >