وزارت بهداشت به تکمیل اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر کمک می‌کند/ گزارش تصویری

27 اسفند 1397
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت ساخت اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر با سرعت خوبی در دست اجراست اما کمبودهایی دارد که این وزارتخانه کمک می‌کند تا با سرعت تکمیل و افتتاح شود.

دکتر سعید نمکی که به همراه کاروان دولت تدبیر وامید به استان بوشهر سفرکرده بود شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر اظهار داشت: با توجه به وجود نیروگاه اتمی در بوشهر، همکاران ما تلاش دارند این پروژه را به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین اورژانس‌های هسته‌ای منطقه با سرعت تکمیل کنند.
وی بیان کرد: امیدوارم هرگز نیازی به انتقال فردی به این اورژانس نباشد اما برای آینده، چاره‌اندیشی شده است.
دکتر نمکی اضافه کرد: توجه به پیشگیری و بهداشت محور برنامه‌های وزارت بهداشت در سال‌های آینده است که در زمینه پیشگیری بر بیماری‌های غیر واگیر به ویژه فشارخون و دیابت تمرکز داریم و همکاران ما برای آموزش مردم و آگاهی در این زمینه بسیج می‌شوند.
وی یادآور شد: فشارخون، قاتل خاموش است که ممکن است تعداد قابل‌توجهی از مردم که دچار نارسایی‌های قلبی و سکته‌های مغزی و قلبی خواهند شد را گرفتار کند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: تلاش داریم با مشارکت بین بخشی و استفاده از ظرفیت مردم و سازمان‌های مردم نهاد از بروز این بیماری پیشگیری کنیم.
پروژه طرح تکمیل اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر در زمینی با زیربنای هشت هزار مترمربع در ۲ طبقه در دست ساخت است که ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
وزیر.بهداشت     دکتر.سعید.نمکی     اورژانس.هسته‌ای     اورژانس.عمومی     بیمارستان.بوشهر     تکمیل    
سفر     هیأت.دولت    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >