هم‌زمان با سفر رییس جمهور به استان بوشهر؛
پروژه ساخت کلینیک تخصصی بیمارستان کنگان آغاز به کار کرد

28 اسفند 1397
هم‌زمان با سفر رییس جمهور به استان بوشهر، پروژه ساخت کلینیک تخصصی با نام شهید سید حسن هاشمی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در مراسم آغاز عملیات اجرایی گفت: این پروژه بسیار مهم با اعتبار 100 میلیارد ریال ساخت و تجهیز خواهد شد.
دکتر حسن حیدری افزود: کلینیک تخصصی شهید حسن هاشمی با زیربنای 1965 مترمربع و در 15 ماه احداث خواهد شد.
وی اضافه کرد: کارفرمای این پروژه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و پیمانکار آن شرکت راه آسیای آرام است.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بابیان اینکه امروز کشور ما در بخش درمان، یکی از کشورهای سرآمد در جهان است، اظهار داشت: بیمارستان کنگان در بخش توسعه خدمات درمانی در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته است و تمام این خدمات در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق شده است.
کلینیک تخصصی بیمارستان به اسم اولین شهید انقلاب از کنگان نام‌گذاری شد
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان کنگان گفت: کلینیک تخصصی شهید حسن هاشمی، یک پروژه بسیار مهم در سطح شهرستان و جنوب استان خواهد بود که می‌تواند مراجعین زیادی را پوشش دهد.
عباس بشی در این مراسم که با حضور خانواده شهید حسن هاشمی برگزار شد، اظهار داشت: شهید سید حسن هاشمی نخستین شهید شهرستان کنگان در زمان انقلاب بوده است و لذا نام کلینیک بیمارستان را به نام ایشان مزین کردیم.
وی افزود: با بهره‌برداری از این کلینیک تخصصی، مالکیت ساختمان نیز در اختیار بیمارستان کنگان خواهد بود و بیمارستان از حالت استیجاری خارج خواهد شد.
بشی اظهار داشت: این پروژه، یک زیرساخت مهم درمانی است کهان شاءالله بتواند رضایتمندی مردم منطقه را در پی داشته باشد.
رییس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: عملکرد وزارت بهداشت در کنگان مطلوب بوده است و قطعاً کلینیک تخصصی شهید حسن هاشمی می‌تواند رضایتمندی مراجعین را در پی داشته باشد.
دکتر مرتضی منصوری ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی به خاطر تقویت قطب درمان جنوب استان بوشهر بیان کرد: انتظار می‌رود روند تقویت بیمارستان کنگان ادامه داشته باشد و در زمینه‌هایی نیز که احساس کمبود می‌شود مانند نبود متخصص چشم، پوست و... نیز با قید فوریت، رفع شود.
شهرداری و شورای شهر کنگان آماده همکاری با بیمارستان
رییس شورای اسلامی شهر کنگان گفت: شهرداری و شورای شهر کنگان در حد توان، آمادگی خود را برای هر نوع همکاری با بیمارستان کنگان اعلام می‌کند.

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی.کلینیک.تخصصی.کنگان     بیمارستان.امام.خمینی.کنگان     سید.حسن.هاشمی     کلینیک.تخصصی    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >