معاون بهداشتی شبکه بهداشت دشتستان؛
ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیش از 10 هزار نفر در مراکز خدمات جامع سلامت در تعطیلات نوروز

6 فروردين 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از 10 هزار نفر در مراکز خدمات جامع سلامت از آغاز طرح سلامت نوروزی ( 25 اسفند 97 ) تاکنون خبر داد.

محمد حسین دریسی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی، 9 مرکز خدمات جامع سلامت به صورت شبانه‌روزی، یک آزمایشگاه مرکزی و آزمایشگاه مواد غذایی در وقت اداری خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان و مسافرین نوروزی ارائه می‌کند.
دریسی افزود: از آغاز طرح سلامت نوروزی، 5464 نفر به پزشک عمومی و 425 نفر به واحدهای دندانپزشکی مستقر در مراکز خدمات جامع سلامت مراجعه نموده و خدمات درمانی دریافت کرده‌اند.
وی همچنین اظهار کرد: آزمایشگاه مرکزی نیز به بیش از 1900 نفر خدمات آزمایشگاهی ارائه نموده و در بخش تزریقات و پانسمان نیز 2842 نفر خدمات گرفته‌اند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: مراقبین سلامت در ایام تعطیلات نوروز به 2500 مادر باردار و کودک مراقبت‌های بهداشتی را ارائه کرده‌اند و نسبت به سال گذشته ارائه خدمات رشد چشمگیری داشته است.
محمد حسین دریسی گفت: از آغاز طرح سلامت نوروزی که از 20 اسفند ماه شروع شده بیش از هزار بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط از مراکز حساس مواد غذایی انجام شده، در این راستا 19 مرکز متخلف به مراکز قضایی معرفی شده‌ و 209 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته جمع آوری و معدوم گردید.
 
انتهای پیام/ س.غ3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >