در ایام تعطیلات نوروز ۹۸ صورت گرفت؛
بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اورژانس ۱۱۵ و مرکز خدمات جامع سلامت کلمه و بوشکان/ گزارش تصویری

8 فروردين 1398
همزمان با ایام تعطیل نوروز ۹۸ و اجرای طرح سلامت نوروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هیأت همراه از اورژانس ۱۱۵ کلمه، بوشکان و مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان شهرستان دشتستان به صورت سرزده بازدید کرد.

معاون ارشد سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به ضرورت تداوم ارائه خدمات پزشکی به هم‌وطنان عزیز در ایام نوروز، سازمان اورژانس ۱۱۵ علاوه بر ۵۳ پایگاه خود اقدام به راه‌اندازی ده پایگاه با عنوان کمپ سلامت نوروزی نیز کرده است.
علیرضا پورشمس افزود: از ابتدای طرح امداد نوروزی تاکنون اورژانس یک هزار ۸۲۷ مأموریت شامل ۳۹۲ مأموریت ترافیکی، یک هزار و ۴۳۵ مأموریت غیر ترافیکی را انجام داده است.
دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌طور سرزده از پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ کلمه، بوشکان و مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان شهرستان دشتستان که در حال ارائه خدمت به مردم بودند بازدید کرد و ضمن تبریک سال نو، با کارکنان حاضر در شیفت به گفتگو نشست.
دکتر حسین دارابی قائم‌مقام رییس دانشگاه، احمد باقرپور مدیر حراست دانشگاه و علیرضا پورشمس معاون ارشد سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر نیز در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
طرح.سلامت.نوروزی     نوروز98     دکتر.سعید.کشمیری     بوشکان     کلمه     دشتستان    
بازدید.سرزده     تعطیلات.نوروز98    

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >