رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر:
از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ مأموریت در اورژانس ۱۱۵ انجام‌شده است

10 فروردين 1398
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ مأموریت در اورژانس ۱۱۵ انجام‌شده است.

دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی طبق دستورالعمل اورژانس کشور از ۲۵ اسفند سال گذشته تاکنون، سازمان اورژانس در کل استان ۲ هزار و ۲۰۳ مأموریت ترافیکی و غیر ترافیکی انجام داده است.
وی بابیان اینکه امسال با کاهش ۱۶ درصدی مأموریت‌ها روبرو بوده‌ایم تصریح کرد: این سازمان همچنان با ۱۹ پایگاه شهری، ۳۳ پایگاه جاده‌ای، یک پایگاه اورژانس هوایی و ده پایگاه سلامت نوروزی در آماده‌باش کامل مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان عزیزمان است.
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر افزود: از کل مأموریت‌های صورت گرفته ۴۷۷ مأموریت ترافیکی، یک هزار و ۷۲۶ مأموریت غیر ترافیکی که یک هزار و ۹۰ مصدوم به بیمارستان اعزام شدند و یک هزار و ۱۳۲ مصدوم در محل مداوا شدند.
دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: استان بوشهر در نقاط شلوغ و استراتژیک شهرها تیم‌هایی را استقرار داده تا به صحنه نزدیک باشند و بتوانند بیماران را در محل درمان کنند و یا در صورت نیاز با صرف زمان کمتری مصدومین احتمالی را به بیمارستان اعزام نمایند.
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر ضمن خسته نباشید به تیم‌های عملیاتی اورژانس ۱۱۵ و رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی اخبار سازمان اورژانس در سراسر استان افزود: پرسنل اورژانس ۱۱۵ باید در ایام نوروز همواره و مانند همیشه آمادگی و هوشیاری خود را حفظ کنند.
انتهای پیام -ز.ن/۵۰۰۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     نوروز98     دکتر.دادجو     اورژانس115        

تاریخ بروز رسانی:   10 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >