رییس شبکه بهداشت و درمان دیّر خبر داد:
آمادگی مراکز خدمات جامع سلامت دیّر برای ارائه خدمات در ایام نوروز

10 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از آمادگی مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان شهرستان دیّر برای ارائه خدمات در ایام نوروز به بیماران خبر داد.

احمد آخوندی اظهار داشت: در طول ایام نوروز تمام مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان امام هادی (ع) دیّر برای پذیرش بیماران و ارائه خدمات بهداشتی درمانی در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.
وی افزود: هر مرکز خدمات جامع سلامت به فراخور نیاز و حجم خدمات ارائه‌شده نسبت به شیفت‌بندی پزشکان اقدام کرده و در مواردی که نیاز به اعزام بیمار باشد ناوگان اورژانس 115 آمادگی کامل برای اعزام بیماران به مراکز درمانی دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: در نوروز علاوه بر شیفت بندی پزشکان و کادر پزشکی در مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان، در حوزه ستادی شبکه بهداشت و درمان نیز شیفت بندی انجام‌شده است.
آخوندی با تأکید بر اینکه به‌طور روزانه بر کلیه مراکز درمانی و خدمات جامع سلامت اعم از دولتی، خصوصی، تأمین اجتماعی و دانشگاهی نظارت خواهد شد گفت: تیم‌های بازرسی و نظارت شبکه بهداشت و درمان در ایام نوروز به صورت روزانه بر نحوه خدمت‌رسانی پزشک، تیم‌های درمانی و تجهیزات پزشکی نظارت دارند.
وی گفت: درصدد ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی هستیم هرچند امیدواریم شاهد کمترین مراجعات به مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان باشیم.

انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     نوروز98     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     مهندس.آخوندی        

تاریخ بروز رسانی:   10 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >