تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بهورز خانه بهداشت بنیان تنگستان

11 فروردين 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بهورز خانه بهداشت بنیان خاییز تنگستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با انجام بازدید سرزده و میدانی از مناطق مختلف تنگستان نحوه ارائه خدمت از طرف پرسنل بهداشت و درمان تنگستان به مردم را مورد پایش و ارزیابی قرار داد.
دکتر سعید کشمیری ضمن ابراز رضایت از عملکرد واحدهای تابعه شبکه بهداشت و درمان تنگستان از بهورز خانه بهداشت بنیان خاییز تنگستان به عنوان یکی از پرسنل نمونه شهرستان در امر خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد که این تقدیر نامه توسط مهندس عادل مقدس رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تقدیم این بهورز شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان نیز با مهم خواندن خدمت به مردم روستا و همچنین با توجه به حضور مهمانان نوروزی در منطقه گردشگری خاییز از توجه و اهتمام پرسنل آن منطقه در ارائه خدمات مطلوب قدردانی کرد.
در حال حاضر علاوه بر مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های ثابت اورژانس، 3 کمپ سلامت نوروزی اورژانس نیز در مناطق گردشگری آبگرم اهرم، خاییز و پارک ساحلی دلوار در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.
متن پیام تقدیر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شرح زیر می‌باشد:
"سپاس و ستایش خداوند منان را سزاست که عمل صالح را نشانه ایمان و صداقت و تلاش خالصانه را عبادت نامید.
سرکار خانم حلیمه ماهری
بهورز محترم خانه بهداشت بنیان
سلام علیکم
بهورزان تضمین‌کننده امنیت، عدالت، کارآمدی و تحققشان انسانی برای دسترسی جامعه روستایی عزیز ایران به خدمات پایه سلامتند. با تکیه بر خدمات ارزشمند این همکاران ارجمند در گستره سلامت جسمی، روانی و اجتماعی است که آحاد جامعه روستایی قادر خواهند بود زندگی پربار و مسرت آمیزی را برای خود بنا کنند.
نظر به بازدید اخیر اینجانب از خانه بهداشت بنیان و مشاهده عملکرد مناسب و نظافت مطلوب محیط خانه بهداشت، به‌پاس قدردانی از خدمات سرکار عالی تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.
امید است این خدامت در درگاه الهی مقبول افتد و در زمره صدقات جاریه ثبت شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر
دکتر سعید کشمیری
فروردین ماه 1398"


انتهای پیام/ن.ا 3010

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
سعید.کشمیری     رییس.دانشگاه.بوشهر     بنیان.خاییز     بهورز.تنگستان     تقدیر    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >