یک سفره‌خانه در شهر بوشهر به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و عرضه قلیان پلمپ شد

11 فروردين 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: یک واحد سفره‌خانه در روزهای آغازین سال جدید به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و عرضه قلیان پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی عنوان داشت: هرساله با توجه به قرار گرفتن در ایام نوروز، بازدید کارشناسان بهداشت محیط از سفره‌خانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها و سایر اماکنی که امکان ورود مسافران و گردشگران در آن‌ها وجود دارد افزایش می‌یابد.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اضافه کرد: در همین راستا طرح سلامت نوروزی از روز ۲۰ اسفندماه ۹۷ تاکنون با تشدید فعالیت‌های بهداشت محیط آغازشده و یک واحد سفره‌خانه در روزهای آغازین سال جدید به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و عرضه قلیان پلمپ شد.
وی اظهار داشت: بازدید از این مراکز ضروری است زیرا امروزه در کشور بیماری‌های قلبی و عروقی به عنوان عامل مهم مرگ‌ومیر شناخته می‌شود که یکی از علل آن استعمال دخانیات است، همچنین افزون بر این رعایت نکات بهداشتی نقش اساسی در حفظ و تأمین سلامت افراد جامعه دارد.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: سامانه ثبت و پیگیری شکایات مردمی به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات بهداشتی مردم در خصوص مشکلات بهداشتی جامعه است که شهروندان در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی می‌توانند از طریق شماره تلفن ۱۹۰ تماس با این سامانه تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت به این تخلفات رسیدگی لازم به عمل آید.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
حسن.فخرایی     پلمپ.سفره.خانه     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >