گزارش طغیان بیماری در گناوه صفر است؛
نوروز ۹۸ بدون طغیان بیماری در گناوه سپری می‌شود

11 فروردين 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: از ابتدای سال تاکنون موردی در خصوص طغیان بیماری‌ها در شهرستان گناوه گزارش نشده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، هادی جوانبخت گفت: خوشبختانه با عملکرد خوب کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها و بهداشت محیط در ایام نوروز هیچ‌گونه طغیان بیماری در شهرستان گناوه گزارش نشده است.
وی تصریح کرد: بهداشت جامعه بدون دستیابی به آب آشامیدنی و غذای سالم مسیر نخواهد بود، بازدید و پایش مرتب و منظم آب و مواد غذایی، غربالگری و نمونه‌برداری از افراد مشکوک توسط کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها و بهداشت محیط مانع از طغیان بیماری‌ها در شهرستان گناوه شده است.
جوانبخت افزود: از ابتدای سال تعداد ۳۵ نمونه التور از افراد مشکوک توسط کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها گرفته‌شده است که سه مورد اسهال خونی اعلام‌شده است و گزارش سایر بیماری‌ها صفر بوده است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان گناوه ضمن آرزوی سالی خوب برای مسافرین و همشهریان گفت: سه مرکز بهداشتی درمانی گناوه و آزمایشگاه مرکزی در ایام نوروز باز هستند، افراد در صورت داشتن علائم مشکوک سریعاً به مراکز جامع سلامت مراجعه کنند.

انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
طغیان.بیماری     شهرستان.گناوه     هادی.جوانبخت    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >