رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
افزایش بازرسی‌ها از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در ایام نوروز

13 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: از ابتدای نوروز ۹۸ تاکنون کارشناسان محیطی شبکه بهداشت و درمان تنگستان بازدیدهای خود را از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی افزایش داده‌اند.

مهندس عادی مقدس در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: انجام ۴۵۷ بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و ۲۵۷ بازید از اماکن عمومی توسط کارشناسان محیطی شبکه بهداشت و درمان تنگستان به‌منظور پایش امنیت غذایی و سلامت عمومی مردم صورت گرفته است.
مقدس با اشاره به بازرسی‌های صورت گرفته در ایام نورز ۹۸ افزود: در بازدیدهای صورت گرفته شهرستان تنگستان در ایام نوروز ۶۰۰ کیلوگرم اجناس تاریخ‌مصرف گذشته کشف و معدوم گردید و به‌منظور جلوگیری از تکرار چنین مواردی پیگیری‌های قانونی لازم انجام و ۱۵ واحد صنفی به مراجع قضایی معرفی‌شده‌اند.
وی ادامه داد: به دلیل ورود تعداد بالای مسافرین در ایام نوروز و توقف در مراکز خدمات رفاهی در مسیرها، کارشناسان بهداشت محیط تنگستان با مدنظر قرار دادن این موضوع، بازدیدهای مکرری را از این مراکز داشته و نسبت به رفع نواقص اقدامات لازم نیز صورت گرفته است.
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان بهداشت آب را موضوعی مهم در امنیت غذایی مردم خواند و افزود: در ایام نوروز ۱۱۳ بازدید نیز از پایگاه‌های آب‌رسانی تنگستان صورت گرفته و ۱۵۲۲ کلر سنجی با این محوریت انجام‌شده است.


انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     نوروز98     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان     عادل.مقدس     بهداشت.محیط    

تاریخ بروز رسانی:   13 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >